Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Velem van gond, vagy a főnököm...

Velem van gond, vagy a főnökömmel? Utálja hogy dolgozni szeretnék.

Figyelt kérdés

Még csak másfél hete vagyok ott, de ki van bukva tőlem. Nagyon jól dolgozok, nem is azzal van a gondja hanem hogy nem tud velem pletykálkodni. Ezt így meg is mondta nekem. Azt mondta hogy ha nem nyitom ki a számat akkor nem is fogom semmire se vinni, mindig csak kisszerű maradok és abból nem lehet megélni ha csak csendes vagyok. Ő minden nap belekezd a panaszkodásba hol itt fáj hol ott fáj neki, éppen erre-arra a kollégájára ideges és a családjával is gondok vannak. Én ezt szépen végighallgatom (közben pedig gyűlik a munkám, amit csinálnék) de nem tudok hozzászólni a bajaihoz.

Mit csináljak már vele? A kollégáimmal nagyon jól megvagyunk, velük beszélgetek, de aztán megyünk a dolgunkra, így haladunk is. A főnököm viszont utálja hogy a munkát előrébb helyezem.


2013. okt. 15. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne menj a főnököddel egy ringbe ilyen piszlicsáré témákkal. Ti ott dolgozni vagytok és nem klubozni. Majd egy kávénál ezt megbeszélitek. Másképp hogyan termeljétek be a pénz a cégbe?

Mosolyogj neki diszkréten, bólogass és kérdezz többször szakmai kérdéseket tőle.

El tudom képzelni, hogy mehet az a cég ilyen cégvezetővel. Bár azt nagyon fontos lenne megemlítened, hogy kis főnök vagy nagyfőnök. Ebben az esetben nem mindegy.

2013. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kisfőnök, igazából egy részleget visz (pénzügyet) és fölötte van aki az egész gazdasági irodát.

Igen, én is mosolygok, bólogatok és azt mondja hogy nem bólogatni hívott. Már utálok átmenni a beszámolókkal hozzá, mert hiába kérdezek hozzá valamit tuti eltereli a témát, vagy lecsesz hogy nem mesélek semmit. A családomat már az első héten kikérdezte, ezen a héten a pasiimat akarta kielemezni, de elég ügyesen le tudtam zárni a témát. Persze nem örült neki.

2013. okt. 15. 21:16
 3/4 Angelik@ ***** válasza:
Ha ennyire zavarja miért nem fizet azért is külön? Elvileg a munkádat jól teljesíted, plussz kívánságokért nyúljon a zsebébe...
2013. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak kis főnököd, akkor egy igazi nagy sz...rkavaró és éppen a kollégáid manipulálják. Ebben az esetben duplán érvényes az, amit írtam az első válaszban :).
2013. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!