Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kollégáknak hogyan tudom ezt...

Kollégáknak hogyan tudom ezt majd meghálálni?

Figyelt kérdés

Továbbképzésre járok, van egy tárgyam, amihez eléggé hülye vagyok. Két kollégámnak szakterülete. Anno tanár miatt kérdeztem őket, hátha tudnak valakit ajánlani. Helyette önként, heti egy órát bent maradnak velem munkaidő után, magyarázzák az anyagot. Pénzt nem fogadnak el, pedig többször, kifejezetten erőszakosan is próbálkoztam.


Hogyan tudom ezt meghálálni nekik?


2013. okt. 16. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Veszel nekik drágább bort, édességet, vagy valami hasonlót, ha már pénzt nem hajlandóak elfogadni. Szerintem az megfelelő lesz.
2013. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha elég jól ismered őket, csinálj/csináltass nekik valami egyedit, amit szeretnek vagy rájuk jellemző. Ha irodán dolgoztok, jó valami, amit ott tudnak használni (bögre, egyedi egérpad, stb).
2013. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne az irodába maradjatok, hanem hívd meg valahova az egyik óra alkalmával őket.
2013. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pl. átveszed tőlük a túlórát, ügyeletet, besegítesz nekik a melóba, helyettesíted őket pl.
2013. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd meg őket valahová,anyagi lehetőségeidnek megfelelően.És mond meg ,hogy ezzel szeretnéd kifejezni a köszönetedet a segítségükért.

"erőszakosan is próbálkoztam". Én sem fogadnék el pénzt.Az önkéntes segítséget nem pénzért teszi az ember.

2013. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!


#4 - teljesen más a szakterületük, maximum kárt tudnék csinálni, egyáltalán nem értek ahhoz, ami az ő munkájuk, így ez nem járható út

2013. okt. 16. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Akár mennyire is hihetetlen vannak olyan emberek, akik nem várnak hálát a segítségükért.
2013. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!