Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3 műszakos munkarendhez hozzá...

3 műszakos munkarendhez hozzá lehet szokni? Dolgozik valaki így? Vagy a családotokból? Hogyan viselitek? Nem kikészítő hogy felborul a bioritmus?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bár tényleg eléggé megviseli a szerveztet.


Nagy előnye viszont, hogy így van olyan hét amikor lehet járni állásinterjúra anélkül, hogy szabadságot kelljen kivenni. Így viszonylag hamar lett új állásom :-)

2013. okt. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb volt, mint most egy műszakban. Több időm volt ügyeket intézni, háztartani :)

Én nagyon szerettem.

2013. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én spec jobban szerettem a 3 műszakot, mint a 2-őt. igaz az jobb munkahely is volt mint a mostani :D szóval egy munkahely nem a műszakszámtól lesz szar...
2013. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én évekig jártam három műszakban, az első perctől kezdve megszoktam. Volt, aki tíz év alatt sem tudta megszokni. Az én alap-bioritmusom eleven nem 24 óra, ebbe csak bele vagyok kényszerítve, így aztán nekem mindegy melyik nem egyezőben kell élnem.
2013. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Párom járt de kikészült tőle amit nem csodálok.. lelkileg és fizikailag is kb zombi volt tőle, hazaért reggel 7-re,délután 1kor már max felkelt mert nem bírt aludni,aztán este 10-re megint menni.

Aztán mire hozzászokott volna 1 hét után a reggeli alváshoz,utána fordított aztán mehetett reggel 6-ra 1 pihenőnapppal.. közbe meg robotmunkát végzett.

Hogy kikészítő-e?

Teljes mértékben, ott is hagyta a gyárat átment 1 műszakos munkára,kevesebb fizu de visszakaptam a normális vőlegényem:)

2013. okt. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én attól kész voltam amikor csak éjszakás voltam, 23-7ig. Nem tudtam nappal kipihenni magam és ez összeadódott, végül hulla voltam állandóan. A 3 műszak hosszú távon biztos hogy nem egészséges.
2013. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, hozzá. A férjem már kb. 8 éve így dolgozik és én is dolgoztam így egy darabig.
2013. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
7-es vagyok megint. Hogy kikészítő-e? Nem. Kicsit nehéz néha az átállás, de még így is jobb, mint mikor minden nap 8-tó 4-ig dolgoztam és aztán alig volt időm valamire. Én szívesen dolgoznék megint 3 műszakban.
2013. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!