Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha utálom a munkám és soha...

Ha utálom a munkám és soha nincs kedvem menni az tényleg nagyon gáz?

Figyelt kérdés
egy gyárban melózom de elégé utálom sosincs kedvem menni. ma is délutánra megyek, mit tegyek szerintetek hogy jobb kedvem legyen és legyen kedvem menni és dolgozni? 21f

2013. okt. 22. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld a szabadidődet minél kellemesebben eltölteni, ehhez legkézenfekvőbb megoldás párkapcsolat egy csajjal, és akkor érzed, hogy van miért dolgoznod.
2013. okt. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerős dolog ,én is utálok dolgozni menni. Szinte fáj minden nap a dolog.Ha már ott vagyok akkor azt tervezgetem ,mire költöm majd a fizut és mit csinálok szabadnapon, no meg miből lehet pénzt csinálni .Így jobban telik az idő.
2013. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Hivatali Patkányokat délelőttönként :)
2013. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolj a pénzre, amit keresel. Próbáld megtalálni a rossz dolgokban a szépet.
2013. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Ezzel az ország 97 százaléka így van. Én is utálok bemenni, de ha más lenne a melóm akkor is utálnék bemenni melózni, sőt ha a fizum is sok lenne az sem motiválna, mert a környezet teszi az embert azzá aki vagy. Gondold végig, ha más emberekkel máshol végeznéd ugyanezt a melót ugyanezért a pénzért. Akkor is utálnád?
2013. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen téren szerencsém van magammal: eddig minden melómban megtaláltam a szápséget, pedig sokszor voltam szar helyen. Ha olyan munkám volt, ahol nem kellett koncentrálni, remekül el tudtam merülni a gondolataimban, terveimben, hamar elment az idő, ha meg gondolkodni kellett, nem volt időm töprengeni sanyarú sorsomon.
2013. okt. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor gondolj arra, hogy vannak olyan országok, ahol alanyi jogon, ha állampolgár vagy, és már van kb másfél év letöltött munkaidőd, automatikusan jár kb 300e Ft juttatás...

Vagy arra, hogy a felét Viktorék kapják, és építenek belőle majd egy újabb körforgalmat, vagy völgyhidat...

2013. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én meg suliba utálok járni, de tudom, hogy ha szorgalmasan tanulok meglesz a gyümölcse
2013. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ėn is utálom a munkám. Holnap hètfő ès brrr. Semmi ėrtelmeset nem csinálok. Nincs haszna. Senkinek ėrzem magam.
2015. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!