Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen egy autómosóban dolgozni?

Milyen egy autómosóban dolgozni?

Figyelt kérdés

Arra lennék leginkább kíváncsi, hogy 1 nap mennyi idő tellik el folyamatos munkával?

És ha épp nincs mosni való autó, akkor miket csinál olyankor egy ott dolgozó?



2013. okt. 29. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
háát nem egy leányálom,12órás a legtöbb ....attól függ a benzinkút ált non stop,vagy melyik milyen munkarendel bír,de biztos több műszakban,nyalni más retkes kocsiját,a szociális segély könyöradománytol jobb,meg hogy dolgozol,ha minimál bért kapsz..az is jobb mint a semmi,de én nem mennék autómosoónak,mert látom az embereken,hogy szar életük van :/,és max nicns más,még mielőtt valami irigy csicska beugatna,nem vagyok se gazdag se multimilliomos,csak tanultam,és és közel normális melóm van.
2013. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez kb olyan munka a férfiaknak mint a nőknél a takarító.
2013. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szar.. Megmondom oszinten... 12 oras melok es hetvegen is... Ha rossz ido van nincs munka elofordul h siman haza kuldenek aztan az aznapi penzed nem valami jo..emelett telen komoly betegsegeket lehet ott ossze szedni.... Tapasztalatbol mondom...3 honapja dolgozok mosoban... Masfel honapja szenvedek a tudogyulladas+mellhartyagyulladas+bordakozi idegfajdalommal... Persze penzem semmi mert ilyen helyeken szeretik az embereket csak napira bejelenteni azaz alkalmi munkara... Jol gondold meg h akarsz e egy ilyen fos melot csinalni....Meg a gyari robotolas is jobb...Nem keresel tobbet egy automosoban mint egy gyarban 8 oraban...
2016. dec. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!