Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogosan vagyok felháborodva?

Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés

Bocsánat, de szét tudnék robbanni az idegtől! Picivel több mint másfél éve a párommal kaptunk egy olyan munkát ahol ő teljes állasban, és csak beugróként kaptam helyet.


A beugrás alatt azt kell érteni, hogy konkrétan egy embert (de alapból bárkit) helyettesítek, szó szerint bármikor.

Tavaly is volt, hogy karácsony vagy újév napján, de alapból az a gáz, hogy az utolsó pillanatban derül ki, volt hogy már 1 órája bent kellett volna lenni valakinek, és 2 perc alatt kellett csapot-papot otthagyni és rohanni.

Ugyanez volt most vasárnap is.

Erre egyszer csak telefonál a főnök, hogy akit helyettesíteni kéne, az helyett volna egy másik beugró (a hiányzó emberke ajánlotta mert haver), így egyenlőre ő menjen be.

Soha semmit nem hibáztam, nem késtem, nem voltam senkivel bunkó, így szerintem jogosan vagyok kiakadva.

A párom meg úgy viselkedik velem, mintha egy menstruációs "hisztiről" lenne szó.

Fel sem fogja, hogy ez nekünk mekkora pénzkiesés, és simán jópofizik azzal aki helyettem van most.


2013. okt. 29. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Párod mit tudna vele csinálni? Kiutalni? Szólni kellettel volna már rég a főnöknek hogy vegyen fel teljesbe, ha nem kerestél volna mást
2013. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem. Én nyelvsulinál voltam "beugró" azaz helyettesítő tanár, de nekem csak jó volt, ha nem kellett menni. Nem tudom, nálatok hogy van a díjazás, ott a készenlétért fizettek óradíjat, amit akkor is kaptam, ha a végén egyáltalán nem kellett senkit helyettesíteni, meg akkor is, ha kellett.
2013. okt. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudok állandósra menni, mert megvannak az emberek erre évek óta.

(szívesen mennék, mert legnagyobb részt éjszakai műszakról van szó, így nappal még simán lehet pluszban dolgozni)

Itt nincs semmi készenléti pénz, ez egy egyszerű biztonsági őr meló.

Hát a párom kiutálni nem tudja, mert az túl feltűnő lenne, de legalább ne viselkedne úgy vele, mintha a legjobb haverja lenne, ne ő vinné és hozná kocsival be meg vissza.

2013. okt. 30. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!