Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok felháborodva? 21/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok felháborodva? 21/L

Figyelt kérdés
Nyáron szakítottunk a barátommal, mert úgy éreztük, hogy elmúlt a szenvedély. Inkább már csak barátok voltunk. De ő időről időre visszakönyörögte magát szexelni. Házibulik után mindig együtt aludtunk. Aztán szilveszterkor rendezett egy házibulit, ahova persze hívott engem is. Aztán a buli közepe felé rájöttem, hogy van ott egy csaj, aki nem csak szimplán vendég, hanem ők egy ideje randizgatnak. De sem neki nem szólt, hogy velem még néha lefekszik, se nekem nem szólt, hogy egyébként mással randizgat. Szóval ez az egész a buli közben bukott ki. Tök megalázva érzem magam, a srác meg azt mondja, hogy nincs jogom kiakadni, mert mi már szakítottunk.
2013. jan. 22. 11:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A srácnak igaza van, a szex nem egyenlő a kapcsolattal.
2013. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi okod felháborodni ezen, te mentél bele, hogy dugókoma leszel.
2013. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos a felháborodásod!
2013. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen igaza volt a srácnak. Szakitottatok. Az, hogy te odatartottad neki akkor is, ha éppen kedve volt rá, az egy egészen más történet. Akkor voltál igazán megalázva (önmagadtol!!).
2013. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is csatlakozom a többiekhez.

Nincs jogod hogy felháborodj. Szakítottatok, így nem tartozik rád a srác nemi élete. Azt hogy időnként lefeküdtetek az a te döntésed is volt. Így jártál.

2013. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szépséged biztos elnyomja az agyad, ez lehetett a probléma korábban is.
2013. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A barátnője mérges lehet, te nem. Ti csak szexeltetek, semmi közöd a magánéletéhez
2013. jan. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem jogos! saját felelősséged, hogy csak úgy lefeküdj valakivel, de az szexnél nem jelent többet! mivel nem vagy senkije, így ahhoz semmi közöd, hogy a másik csajjal szemben ez ferr-e vagy sem. nem kényszerített senki, hogy lefeküdj vele, ez a visszakönyörgés meg sz*ar duma, kefélni akartál vele és kész! ha ebbe belemész akkor semmi jogod a felháborodásra, mert nem jártok, ergó nem sok közöd van hozzá!

25F

2013. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem jogos a felháborodásod,mert a szexelés (amire ugye Te is rábólintottál) nem egyenlő a párkapcsolattal.

A csajt megcsalta,ez nem szép tőle.Viszont valószínűleg Téged is csalt.

Lépj túl ezen a pasin és ne legyél többet a szeretője.

2013. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 The Other ***** válasza:

Jól írják, nem jogosan háborodsz fel.

Miért? Mert önszántadból hagytad magad kihasználni (szexkapcsolat=ingyen k*rva), most pedig fel vagy háborodva, hogy kihasználtak. Te mentél bele, vállald a döntésed következményeit és okulj a jövőd illetően.


A srác a másik csajjal szemben nem volt fair, de ez a te szempontodból nem számít.


25F

2013. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!