Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvállalnátok ezt a munkát így?

Elvállalnátok ezt a munkát így?

Figyelt kérdés

1 éve nem találok munkát, próbálkoztam már sok helyen. Azonban vagy a nyelvtudás vagy a diploma hiánya miatt utólag nem engem választottak.

Most volna egy lehetőség, de nagyon rossz környezet, minimálbérért. Az egész karácsonyi időszakot végig kellene dolgozni 3 műszakban, hétvégével. A családommal se karácsonyoztam már régóta, de a pénz... az pénz...



2013. nov. 5. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég váltottam munkát, az előzőnél szabad lett volna a karácsony, most 1 nap kivételével végig dolgozom. Nem vagyunk már gyerekek, túl fogjuk élni ha kimarad a karácsony.
2013. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen. Nekem is voltak ilyen szitujaim már. Nem könnyű, de ilyenkor úgy vígasztaltam magam, hogy a mentők és tűzoltók is dolgoznak ünnepnapokon, s nekem most ez a szabadnapos luxus nem adódott meg. Fog az mégalakulni a jövőben, biztos lesz váltásod is, stb.
2013. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg a munkahelyeken mindig az újakkal csinálják ezt és nem a régiekkel :). Te is eljutsz majd oda.
2013. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, pár éve is amikor új voltam karácsony előtt egy áruházba engem szivattak meg ünnepek előtt, után.

Tavaly előtt szintén én szívtam az akkori munkahelyemen, mert mindenki leadta év közben a szabiját szép csendbe és nekem senki se szólt, hogy aki utoljára marad, annak már nem lesz választása. Tavaly meg egy betegség miatt nem voltam a családdal.

Ez már sajnos a 4. karácsony lenne külön.

2013. nov. 5. 13:32
 5/11 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Mindenképpen elvállalnám, munkanélküliként még rosszabb lenne a Karácsony, így legalább lesz egy kis pénz.. Fel a fejjel, lesz ez jobb is, találni fogsz jobb munkahelyet és akkor ezt ott hagyod.
2013. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem szinte 1x sem volt sem karácsonyom, sem szilveszterem az utóbbi 5 évben, ha ez vigasztal és nem mentős vagyok, csak vendéglátós.
2013. nov. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, legalább be tudjátok pótolni januárban egy jó kis hétvégével :): kis ünnepek utáni közös frissülés.

Nem tudom, hogy milyen munkát végzel, de a kereskedelmen kívül más szakterület nem hiszem, hogy nagyon meg lenne rohamozva ügyfelekkel, esetleg a kórházak a karácsonyi lakmározások után.

Fel a fejjel. Kedves párod pedig bejöhet hozzád majd egy kis otthoni kaja kóstolóval, fincsi öleléssel, min. 10 perc szüneted biztos lehet majd :).

2013. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok lesz valószinűleg. Csak baromi nehéz elfogadni. Kicsit féltékeny vagyok azokra akik ilyenkor a családjukkal vannak, ajándékoznak, vacsoráznak együtt. Én meg szinte csak a gyerekkori emlékekre tudok visszagondolni. Na inkább nem nyavajgok, dolgozni kell, mert nem lesz píz oszt enni se lesz mit... :) Lesarkítva persze, ennyire azért nem gáz a helyzet, de majdnem.
2013. nov. 5. 13:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Sokan meg szívesen megúsznák az otthoni karácsonyi banzájt, legalábbis tavaly itt sok ilyen kérdést is olvastam, akik nem bírták az otthoni készülődést, veszekedést, amivel a karácsony náluk járt. Szóval én is elvállalnám a munkát, meg lehet tartani a karácsonyt este is, munka után, max két napig kevesebbet alszol.
2013. nov. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, ha rá lennék kényszerülve, elvállalnám. Lehet, hogy nem örökre, folyamatosan keresnék más lehetőségeket, de ha úgy van, hogy kell a pénz, akkor dolgozni kell.

De azért egy dolgot szem előtt tartanék: egy munka sem ér annyit, hogy tönkremenj benne. Szóval ha olyanok a körülmények, akkor inkább nem.

2013. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!