Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Félek az új munkahelytől?

Félek az új munkahelytől?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velem, de szorongás fog el, ha rá gondolok hogy pár nap múlva kezdek az új munkahelyen. Legszívesebben elásnám magam. A párom szerint hiszti, viszont már ott tartok, hogy este alig alszok.

Ti hogy viseltétek az ilyen szitut? Mi ennek az ellenszere?



2013. nov. 5. 14:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Én is ideges voltam, most is, mert megint új helyre kerülök. Próbáld meg levezetni a feszültséget, pl. jógával, sporttal, mozizással és picit elterelni a figyelmed.
2013. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mit fogsz dolgozni , milyen munkahely?

Figyelj érthető hogy van benned ideg, új emberekkel fogsz megismerkedni újabb kihívások lesznek más környezet, de örülj hogy felvettek bár nem tudom milyen helyről van szó.

Legyél kedves, mosolygós, illedelmes jó lesz az ne aggódj!

2013. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Irodavezető leszek egy kereskedelmi cégnél. Már 1 éve nem volt munkám így kijöttem a gyakorlatból, az excelt se használtam azóta és angolul se dumáltam azóta senkivel. Attól tartok bénázás lesz a vége. A cég pedig nagy reményeket fűz hozzám és jó lenne megfelelni.
2013. nov. 5. 15:24
 4/20 anonim ***** válasza:
14%

ne haragudj kedves kérdező...de így akarsz irodavezető lenni? ha én lettem volna a felvételiztetőd az humán osztályról, kapásból kiszúrtam volna ezt...

üdv, egy humángazdálkodási osztályon dolgozó...

2013. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Haha! A humánosztályos a gyakorikérdések.hu-n tölti a munkaidejét. Ez se rossz! A hét poénja! :)
2013. nov. 5. 15:33
 6/20 anonim ***** válasza:
10%

ott töltöm a szabadnapom ahol akarom....hahahah a hét poénja.

na inkább gyűjtsd az erőt a melóra, mert ott nem leszel olyan nagykislány, a kérdésed szerint:)

2013. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nyugtasson a tudat, hogy vezetőként mindenki kényszeresen barátságosan és tisztelettudóan fog közelíteni feléd, szóval nem harcolni mész egy csatába.
2013. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt mindenhol számításba veszik hogy egy új alkalmazott nem fog első napon tökéletesen dolgozni, nem kell izgulni.

Új munkahelyemen én is elég ideges voltam első pár hétben pont emiatt elkövettem pár hibát, munkatársak elhívtak egyet sörözni megmutatni hogy ők sem emberevők, azóta nem izgulok annyit és a munka is jobban megy.

2013. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

OFF:


6-os: Te egy ritka gusztustalan ember vagy, nem véletlenül utálom a "háereseket". Hogy lehet így beszélni valakivel, akit nem is ismersz... Pláne úgy, hogy a bizonytalanságát szerette volna eloszlatni a kérdéssel, csak egy kis bíztatásra van szüksége az embernek ilyenkor. Te tökéletes vagy, minden nap toppon vagy? Fúj, tényleg lehánynálak. Rostosan.


ON:

Kérdező, én szurkolok Neked!:) Ne bizonytalanítson el a sok sz*r ember. Tudd az értékeidet, tudd a hibáidat, és akkor nem leszel bizonytalan. Én is nagyon ideg voltam az első napomon, de elhitettem magammal, hogy ez egy tét nélküli dolog, és így nyomás nélkül mentem be, és jól is sikerült a napom:) Persze egyáltalán nem volt tét nélküli, de nagyon fontos, hogy ne legyen rajtad nyomás meg teljesítéskényszer. Hajrá:)

2013. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

azért egy HR-esnek nem az lenne a dolga hogy egy cég számára a legmegfelelőbb szakembert megtalálja x területre?

egy olyan, akiben önbizalomhiány van, illetve egy munkahelyről nem a feladat, hanem a kollektíva jut eszébe, szóval nem az, hogy végre megmutathatom mit tudok és értéket fogok hozni és igenis megcsinálom, szóval egy nem ilyen hozzáállású ember tényleg felveti a kérdést, hogy a megfelelő embert vette e fel.


arról jut eszembe, amikor egyszer szüleim segítettek megvalósítani egy álmom, járattak modellképzőbe - tanfolyamra a vizsgán meg mindenki izgult, bennem meg csak az volt, hogy minden áldott nap gyakoroltam otthon is, sőt kreativitást is vittem bele és úgy éreztem végre megmutathatom, sőt inkább bebizonyíthatom hogy igen, erre születtem :) én nem izgultam, egyszerűen tűkön ülve vártam, hogy mikor kerül rám a sor és lenyűgözni akartam mindenkit és látni a szemekben a felcsillanást.


szóval aki izgul, ott ha más nem is, de a hivatástudat már kizárható.

2013. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!