Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Félek unalmasnak tart a...

Félek unalmasnak tart a kolleganőm, mit változtathatnék?

Figyelt kérdés
Ketten vagyunk egy irodában és szoktunk beszélgetni persze, de azért nem 8 órán keresztül. Én amúgy sem vagyok nagyszájú, persze lehet velem beszélgetni, de nem tudok folyamatosan rizsázni. Tudnék változtatni? Vagy nem is kellene ezen izgulnom?
2013. okt. 3. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hacsak nem szeretnél barátkozni vele és munkán kívül is tartani a kapcsolatot szerintem ne foglalkozz ezzel.
2013. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"szoktunk beszélgetni persze, de azért nem 8 órán keresztül."


jÓl is néznétek ki, ha munka helyett beszélgetnétek egész nap.

2013. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm a választ.:) Végülis ez hasznos tanács, miért is kellene erre rágörcsölni?

Másodiknak: nem egésznapi, folyamatos beszélgetésre gondoltam...

2013. okt. 3. 20:33
 4/6 anonim válasza:
fogadd el magad olyannak amilyen vagy és ne azzal foglalkozz mit gondol a másik
2013. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pasi vagy? Mert a férfi általában csak akkor beszél, ha momdani is akar valamit. De a nők sem egyformán jók a verbális kommunikácóban. Bár kérdés, hgy mi a "jó"? Az, hogy kihűl a belük, vagy az, ha a lényegre szorítkoznak?
2013. okt. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Attól még, hogy nem beszélsz sokat, nem biztos, hogy unalmas vagy. Az egyik kolléganőmmel csak az időjárásról lehet beszélni. Az őrületbe kerget vele. Avval is, hogy csak az a jó, amit ő mond.
2013. dec. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!