Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irigy, rosszindulatú kolléganő...

Irigy, rosszindulatú kolléganővel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Kolléganőm nem épp kedves,próbál alámtenni,főnökkel elhitetni,hogy nem dolgozom eleget (főnök szerencsére helyretette,hogy kolléganő nem lát az én munkámba,dolgozok én eleget), többi kollégának is próbál bemártani apró hülyeségekkel,aminek a fele sem igaz.

Egy oka van,féltékeny.A normális házasságomra, a munkakörömre, az életemre( amiben semmi extra nincs,átlag normális életem van hitelek,veszekedések nélkül,inkább az övé rossz).

Viszont egyre inkább zavar,hogy mikor mit talál ki.

Hogy lehet az ilyet leállítani?


2013. nov. 8. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól megtéped a haját. Máshogy nem fog menni.
2013. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd pofán, oszt jó van.
2013. nov. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbálj vele nem foglalkozni, nyilván nem egyszerű, egy idő után megunja, mert ha nem adsz neki támadási felületet lenyugodhat.

Csak a melóddal foglalkozz, abba ne tudjon belekötni, ha igen, közöld vele, hogy nem a felettesed!!

2013. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az előző munkahelyemen egyszer elkaptam az ilyet és közöltem vele, hogyha nem áll le, akkor kicsinálom, tönkreteszem és pokollá teszem az életét. Onnantól kezdve csak olyan fejet vágott rám mint aki nagyon büdöset szagolt, de nem mondott többé semmit rólam.
2013. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy nagy verés csodákat tud művelni,igaz utána valszeg kirúgnak úgyis,de esetenként megérheti.Igaz itt nőről van szó,de ilyen helyzetben szerintem az sem számít.Irigy,pletykás,kakakavaró patkányokból nálunk is szép számmal akad.
2013. dec. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csupa hasznos tanács....
2019. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!