Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez a helyzet menyire jogszerű?

Ez a helyzet menyire jogszerű?

Figyelt kérdés

Nyolc éve dolgozok egy nagy vállalatnál.Az egyik koleganő,elkezdett rám csúnya dolgokat mondani,kritizálta a ,személyem és a munkám,több napon keresztül.Egyszer kiakadtam és pofon vágtam egy kicsit.

Valahogy az igazgató fülébe jutott a dolog ,és két nap mulva kirúgtak.A kolegínát viszont nem ,pedig őkezdte a provokálást ,de eszt senkit nem érdekel ,a pofon az pofon ,

Enyire kegyetlen a" munkahelyi döntő bíróság"???


2013. nov. 9. 11:04
 1/2 acelsziv ***** válasza:
miért nem tettél rá panaszt inkább? Tettlegesség az tettlegesség.
2013. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lelkileg lehet terrorizálni az embereket, de ha meglegyintesz valakit, akkor az már főben járó bűn és megtorlást igényel. Pedig szerintem a lelki terror nagyobb károkat okoz az emberben, mint egy füles. Ha egy munkahelyen kezet emelsz valakire, 100%, hogy kirúgnak. Ilyen esetekben az a legjobb, ha határozottan elküldöd az illetőt a pics@ba.
2013. nov. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!