Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » SOS! SÜRGŐS! Tanácsok?

SOS! SÜRGŐS! Tanácsok?

Figyelt kérdés

A párommal és a 11. osztályos fiunkkal alkotunk egy boldog családot. Van viszont egy sógorom, aki évekkel ezelőtt elvált, született egy fia, akivel nem tartotta a kapcsolatot. Mi messzire költöztünk, ő is jött a szüleivel, a volt felesége viszont lent maradt a faluban. A fiúval nem tartottuk a kapcsolatot, hallomásból tudtunk róla, mi van vele. Annyit tudtunk, h tanárképzőbe járt.

A fiam tanárnője múlt tanév végén ment nyugdíjba, és teljesen leesett az állam, mikor a fiam mondja a tanára nevét. A sógorom fia tanítja! Ritka nevünk van, kérdezték is az osztálytársai, h rokon-e, persze ő nemet mondott. Viszont a fiú sem fedte fel magát. Sztem neki tudnia kellene az igazat, hiszen, ha mást nem is, a nevünket biztosan hallotta. De nem fedte fel a magát. Nos a kérdés: mit tegyek? Elmondjam a fiamnak az igazat? Menjek be fogadóórára a suliba? Légyszi írjatok vmit, annyira aggaszt ez az egész!



#rokon #iskola #kényes helyzet
2013. szept. 26. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért aggaszt?

Bemész hozzá és beszélsz vele .

2013. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Először beszélj a tanár anyjával szerintem, ha vele még tartjátok a kapcsolatot. Tőle megtudhatod, hogy mi a szitu náluk. Aztán először a tanárral beszélnék, utána meg a fiatokkal. Ebben semmi para nincs, szerintem.
2013. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De hogy álljak elé?? Szia, én vagyok a nénikéd?? Olyan kínos, nem?
2013. szept. 26. 15:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Sógornőmmel sem tartottuk a kapcsolatot.
2013. szept. 26. 15:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a fiam tanára lenne, bemennék és tisztáznám vele, ha rokon, ha nem, akkor is. Ennyi...
2013. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem keverném a sz.rt, ha nem bűzlik.

A fiú akár mérges is lehet az apja családjára. Gondolj bele. Párod tesztvére elhagyta a fiát, aki felnőtt, és most a fiadat tanítja.

Szóval én hagynám az egészet.

2013. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Remélni merem csak, hogy nem mérges rám. Kérdeztem a fiam, milyen az új tanár, szte rendes, fiatalos, szeretik a gyerekek. Fiam nem mondta, h pikkelne rá, vagy ilyesmi.
2013. szept. 26. 17:03
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ennyire kicsi a világ? Hiszen olyan sok tanár van. És pont ebben az iskolában kapott állást?
2013. szept. 26. 17:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember. Te is az vagy. Valahogy találkozol vele és belekérdezed az arcába, hogy az az érzésed, ő rokon. És innentől menni fog a beszélgetés, hidd el.
2013. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én még a kérdést sem értem. Adva van egy tanár, adva van egy nebuló. A tanár dolga a tanítás, miért kell itt kavarni? A másik: Miért haragudna?DeS ha rád haragszik is, miért a gyereken verné el a port?
2013. szept. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!