Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ez a szingli...

Szerintetek ez a szingli helyzet miért áll fent egy 27 éves nőnél?

Figyelt kérdés

Látásból ismerem is az illetőt. Pár napja ütköztem bele a profiljába az egyik tárkeresőn (álnéven regeltem kíváncsiságból). A nőci tök jól néz ki, nagyon kapós. Hajadon, már több éve, sokat beszélik a közös ismerőseink is ezt. Jól fizető állása van (asszem nettó 200), fősulis diplomája, autója stb. Nem az a bulizós típus. Inkább az a szeretek olvasni, főzni, kirándulni... Szóval az az igazi rendes lánynak LÁTSZÓ típus.


Hogy lehet, hogy társkeresőre fizet rendszeresen x-y összeget azért, hogy kiemelve legyen a profilja??? Hogyhogy még nem talált párt magának? Nem elég hogy nagyon jól néz ki és sok férfi fantáziáját meg mozgatná, ráadásul így, hogy szinte üvölt egy társ után? Nem tudom elhinni. Mi lehet ennek az oka, hogy Csinos nő 27 évesen és még szingli? Azt nem tudom elhinni hogy szingli szeretne maradni, mert akkor miért regisztrált volna tárkeresőre?


2013. aug. 21. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
a "hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt" c. film tökéletes válasz a kérdésedre :D lehet valaki akármilyne jó nő, ha nem tud megtartani maga mellett egy pasit sem, vagy a s**ggfejekre bukik...
2013. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy van valami idegbaja, vagy frigid, káromkodik mint egy kocsis. Ki tudja?
2013. aug. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Valószínűleg túl magasan van nála a mérce.

Még hisz a hercegben fehér lovon és keresi a tökéletes férfit.

Márpedig tökéletes férfi, ahogy nő sem nincs! (rajtam kívül, de én már foglalt vagyok)

2013. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen, a mérce van túl magasan. Általában így van ez meghatározva: "Még 9 éve beleestem egy srácba akinél nem volt esélyem, ma is őt keresem". Ezek a nők mindig megtalálják a hibát a legjobb fogásnál is. Nagy részük persze függő is, aki imád a középpontban lenni. Reménytelen eset, amit a külső semennyire sem kompenzál.
2013. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

A válasz egyszerű: a pénzes sportkocsis alfahímekre vadászik, mindenki mást elküld a búsba.


Akárcsak a többi lány.

2013. aug. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy akár az is lehet, hogy a közelmúltban szakított és egyszerűen még nem talált senkit aki megfelelt volna neki. Ne legyünk már mindig rossz indulatúak!
2013. aug. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
mert dögunalmasak a magyar pasik
2013. aug. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért szingli mert a tökéleteset keresi, aki ugye nincs.
2013. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Azért szingli mert az igazit keresi, akárcsak az én párom. 40 éves koráig várt rám.
2013. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Te miért nem startolsz rá?

Jellemző, hogy az ilyen nőkre nem startol senki, mert csak agyal, mint Te is.

2014. ápr. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!