Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen mértékben bírjátok...

Milyen mértékben bírjátok elviselni/hagyni, hogy a kollégátok bunkó, alpári, irigy, legyen veletek? Mennyire mertek visszavágni?

Figyelt kérdés
A kérdésem inkább nőket érint,mert ők a legkegyetlenebbek egymással,és nem is szeretek sok nővel dolgozni,és főleg hasonló korúval ,mint én.Most vagyok munkavállalás előtt,és valaki azt mondja vissza kell szólni,akkor is ,ha új vagyok,és olyat is,hogy nem szerencsés.Voltam már olyan szituba,mikor visszaszólogattam,mert nagyon csúnyán beszéltek velem,és a végén csoportosan kiosztottak,mert én vagyok a ,,tiszteletlen",és nem beszélek szépen a többiekkel.Én húztam a rövidebbet.Végül magamtól mondtam föl 3és fél hét után.Persze olyan helyen is dolgoztam,ahol nem volt következménye a visszaszólásnak vagy annak,ha nem úgy szóltam,ahogy elvárták..

2013. nov. 11. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

A vérmérsékletem szerint nagyon szívesen behúznék neki egyet, sőt nem is egyet, de tudom, hogy nem ez a megoldás.

Volt már olyan szitu, amikor az ilyen kis- vagy nagyfőnököt egy nagyon simulékony kollégánk oldotta meg, volt olyan, hogy a köz, s volt olyan, hogy saját javára, de legalább lehiggasztotta. Csodálom ezeknek az embereknek a lélekjelenlétüket :), van mit tanulnom tőlük olykor.

2013. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A nők pedig munkahelyeken széjjelszedik egymást jó alaposan, főleg irodai munkakörökben és még inkább állami intézményekben, ahol nem a túlélésért kell küzdeni. Ha privát cégeknél van ilyen és betoppan egy ügyfél, nagyon hamar megérzi a levegőben a feszültséget.
2013. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%

Munkahelyre dolgozni és pénzt keresni jár az ember. Akinek ilyen kis játszmákra van ideje, az nem dolgozik rendesen és ezt ha észreveszik, ki is fogják rúgni.

Javaslom: inkább kerüld a balhét és ne másokkal foglalkozz. Ha teszed a dolgod rendesen, nem lesz mibe belekötni.

2013. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Muszáj elviselni, de teljesen ne hagyd magad.Sajnos engem is bántottak már én hagytam magam és ki is rugattak pedig már a jövőmet tervezgettem, nagyon jó állás lett volna évekig.De legszebb öröm a káröröm, azóta a cég is becsődölt és elküldték az embereket.
2013. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
54%
Velem ugyanaz volt, mint 11-sel. Ráadásul a beosztottam járkált a nagyfőnökhöz, mindenféle kitalált nyűgjével velem kapcsolatban. Figyelmeztettek a kollégák, hogy mi folyik a hátam mögött, engem nem érdekelt, bíztam a főnökben, hogy nem hagyja magát manipulálni, de mint kiderült annyira teszetosza, hogy hagyta. Aztán én repültem, a kedves kollégát beültették a helyemre, aki pár hónap alatt gallyragvágta az egész céget. :D
2013. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!