Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lenne értelme...

Szerintetek lenne értelme visszavágni?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm akivel nagyon jóban voltunk, azonban pár hónapja összekaptunk. Mondott rám mindent, meg én is rá, utána úgy tűnt hogy minden rendben lesz, nem békültünk ki csak jóba voltunk. Utána rám ír facebookon hogy én milyen kétszinű dög vagyok. (amit nem értek mert nem csináltam semmit) Bosszút akarok rajta állni amiért így viselkedett velem. Állandóan olyanokat irt hogy hogy néz ki a hajam meg minden meg hogy milyen csúnya vagyok, pedig mindenki szerint szép vagyok,(és szerintem is) és azzal akarok visszavágni, hogy azzal idegesítsem hogy milyen tökéletes alakom hajam és arcom van, szerintetek van értelme eggyáltalán, vagy irigy lenne?
2013. júl. 7. 20:44
 1/5 Justicar ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szerintem 12-13...

majd kinövöd...

2013. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs értelme
2013. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt ne csináld, ebből csak az jönne le, h 1 öntelt egoista vagy. Inkább ne válaszolj neki, keress másik barátokat.
2013. júl. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tényleg nincs értelme.

Azért mert valaki gonosz, te válj azzá, mert akkor te sem vagy különb nála.

És ha neki fáj az hogy te szép vagy az az ő baja, irigyek mindig is voltak és lesznek is.

2013. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!