Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kapcsolat a kollégával?

Kapcsolat a kollégával?

Figyelt kérdés

Úgy érzem a párom egyik kollégája erősen szimpatizál a párommal. Nem tudok arról, hogy konkrétan megcsalt volna már, de az illető nyomul.

Amikor ezt szóvá tettem itthon, akkor azt a választ kaptam hogy beleképzelek dolgokat, eltúlzom, félreértem.

Nem akarok nyomozgatni a párom után, de a munka miatt és céges rendezvények, bulik miatt egyre sűrűbben vannak együtt. Gyakori hogy külföldre is mennek, bár nem kettesben.



2013. nov. 13. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Eltúlzod.

A munkahelyi összejöveteleken nyilván nem ketten vannak, és külföldre sem nyaralni mennek, hanem a főnökük küldi őket.


Talán jobb lenne, ha munkanélküli lenne?


Te talán egyedül dolgozol a munkahelyeden?

2013. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor leírok 1-2 konkrét dolgot ami zavar.

Közösségi oldalon a csaj lesi hogy mikor mit oszt meg és azonnal lájkolgatja bármit is ír ki a párom. Ha bent valami projekt feladat van, mindig a páromtól kér tanácsot, vele akar összedolgozni. Gémél cseten írogat neki napközbe. Ami meg elborzaszt, hogy jövő év elején közösen mennek nyaralni egy másik országba, ahová én sajnos nem tudok elmenni. Bár nem is hívtak...

2013. nov. 13. 15:12
 3/11 anonim ***** válasza:

És akkor mi van? Hú de szörnyű lenne, ha lenne egy barátja a férjednek...

Istenem, nők, folyton problémáztok és mindig a lehető legrosszabbként próbáljátok meg felfogni a tényeket.

2013. nov. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A csaj olyan, amilyen. Szerinted a férjed bárki elcsábíthatja, aki csak akarja? Ha válaszod igen, akkor nagyon mélyen gondolkodj el.


Vannak olyanok, akik mindenkivel közvetlenebbek, mint az átlag, de ez nem azt jelenti, hogy kapcsolatot akarnak vele kialakítani. Lehet, hogy a kolléganő, csak a munkahelye miatt teper, és kicsit karrierista.


te dolgozol? Vagy van időd ezen rágódni?


Én nő vagyok, és én is szoktam kollégákkal még bulizni is menni, és privát is írogatunk egymásnak, de eszembe sem jutna megcsalni a párom, és ezt ő is tudja, és nem is féltékenykedik szerencsére.

2013. nov. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az is fura, hogy mindenki mást már bemutatott nekem, ezt a nőt még soha. Amikor van egy rendezvény és ott a csaj, akkor én nem mehetek. Amikor meg elmehetek én is s ráérek, akkor tuti hogy nincs jelen. Kiváncsi lennék már rá, hogy viselkedik a párommal a társaságomban. Meg úgy egyébként. Ha már barátja akar lenni, akkor én miért ne ismerhetném meg nem?
2013. nov. 13. 15:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem szívesen mutatnálak be neki ilyen előzmény után, senkinek nem hiányzik, hogy jelenetet rendezz!
2013. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam h jelenetet akarok rendezni. Képzelődsz barátom.
2013. nov. 13. 15:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem tévedek.


honnan tudod, hogy a csaj ugyanarra a projektre akar mindig rámozdulni?

A férjed mondja el neked? Ha igen, akkor semmi gond. Vagy nyomozol utánuk?

Nagyon rá vagy kattanva erre a témára, és szerintem ok nélkül.

2013. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen a férjem mondta el többször. Illetve akkor is nyilvánvaló volt amikor esténként hívogatta a vacsora közben. Nyomozni még 1x próbáltam, de annak car cége lett. Így azóta visszafogtam magam.
2013. nov. 13. 15:50
 10/11 A kérdező kommentje:
sz.r vége
2013. nov. 13. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!