Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnök-viszony kapcsolat?...

Főnök-viszony kapcsolat? Bonylolult, részletek lent. Te mit csinálnál?

Figyelt kérdés

3 hete vagyok herefordban, egy angol városkában. Au pairnak jelentkeztem interneten keresztül, már ez a második alkalom hogy sikerült nagyon jó családot találnom.

Egy egyedülálló apukánál dolgozok, akinek egy 5 éves kislánya van. Első perctől kezdve szimpatikus nekem a férfi, és miután találkoztunk teljesen elvette az eszem.

Már a legelső levélben emlitette hogy elvált de van új barátnője.Viszont mióta itt vagyok, folyamatosan veszekednek...Nem lakik itt a nő, de párszor járt itt, volt szerencsém megismerni. Olyan érzésem van hogy én lehetek a köztük lévő konfliktus oka.

A szobám a nappali fölött van és a papirvékony falaknak, meg padlonak koszonhetoen szinte mindent hallani lehet.

Nem tökéletes az angolom, de szinte mindent megértek, igy párszor ha jól értettem miattam veszekedtek.

A hölgy szerint meg van változva a férfi mióta megjelentem.Számonkérte hogy nem megy el a megbeszélt randikra...és ez igaz is. Látom rajta hogy néha csak leül a kanapéra és nézi hogy játszok a gyerekével aki nagyon ragaszkodik hozzám.

Multkor emlitette is hogy nincs kedve mostanaban eljarni sehova. Vacsorat foz, megemeli a zsebpenzem és ha néha véletlenül egymáshoz ér a kezünk vagy valami, akkor szinte érzem azt a bizonyos tüzet kettőnk között!

Érzem hogy nem akar túl közel kerülni hozzám de mintha valahol vágyna is rá...

Tegnap késő este pl. a fürdőből jött ki, ami a szobámmal szemben van.Én már feküdtem az ágyban de a padló recsegését hallani és a fényből láttam hogy megállt az ajtóm előtt, mintha hallgatózott volna.

Olyan érzésem volt mintha be szeretett volna jönni, de nem mert. Persze lehet hogy tévedek mert egyre jobban a hatalmába kerit egy érzés ami ellen nem tudok védekezni.Az biztos hogy én nem fogok kezdeményezni, én senki kapcsolatát nem akarom tönkretenni.

De nagyon nehéz mert sokszor hazajön napközbe, mivel olyan a munkája hogy megteheti és ha csak ketten vagyunk a házban az elég nyomasztó.

Ti reménykednétek?Most őszintén?


2013. jún. 27. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
NEM, reménykedni fölösleges, ebböl legfeljebb az lehet, hogy valameddig lefekszik veled, aztán mehetsz,ahová akarsz. Tartós kapcsolatra nem számíthatsz. De ha van eszed, akkor nem kezdesz bele ilyen viszonyba.
2013. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a remény hal meg utoljára.
2013. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Nagyon érdekes a történeted.

Hogy alakult végül, mi lett?

2014. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!