Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnám gyakorolni a...

Hogy tudnám gyakorolni a pénztárgép kezelést?

Figyelt kérdés

Még nem dolgoztam pénztárgéppel..viszont most úgy néz ki hogy majd kéne...és esetleg van valami számítógépes program..ami szimulálja hogy vásárol nálam valaki és nekem visszakell adnom a visszajárót meg stb..?


Ezt hogy tudnám gyakorolni?



2013. nov. 20. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A betanításon tudod gyakorolni, erre való.
2013. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél Gazdálkodj okosan társasjátékot! Az újabbakhoz már pénztárgép van.
2013. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
40%
Az első válaszolónak igaza van, majd megtanítanak játszani a zsidózongorán.
2013. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha betanítás előtt biztosra akarsz menni, akkor vegyél használtan/selejtezve egy régebbi gépet, napizárazz, meg csináld a szokásos dolgokat. Ha mazlid van 10000 Ft környékén találsz.
2014. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ez egy igazán jó kérdés és sajnos, nem igen találok hasonlót, újabbat. Én most veszek részt betanításon de nagyon lassan tanulom és szívesen gyakorolnám otthon is, hogy a munkahelyen már magabiztosabban menjen. Próbáltam keresni a google play áruházban de csak gyerekeknek való játékokat találtam ami kiírja a visszajárót. :(
2019. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!