Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy harcművészetet...

Hogy lehet egy harcművészetet (vagy küzdősportot) otthon gyakorolni (megtanulni)? Oktató videók vannak?

Figyelt kérdés

Jó tudom, hogy edzésre járni egyszerűbb lenne, de én otthon akarom gyakorolni.

Például a karaténak az alapmozdulatait lehet egyedül is gyakorolni (előre ütünk felváltva bal és jobb kézzel vagy a katát).


2013. nov. 9. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Edzésre járni nem egyszerűbb.. nem erről van szó.



Jó hogy felhoztad a karatét. Még azokat a karatésokat is elverik, akik edzésre járnak le gyakorolni. Akkor szerinted otthon mégis mit tudnál megtanulni?


Valamit nem tisztáztál le. Ha bárki meg tudna tanulni harcolni otthon, akkor nem járna edzésre. De otthon a lakásban nem születnek küzdősportolók vagy harcművészek, ez nem otthon egyedül végzett gyakorlat, mert nem a magány fog megütni vagy megkéselni az utcán sem.

2013. nov. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Otthon inkább erősíteni érdemes, a karatéban pl. rengeteg mozdulat nem begyakorolható másik ember nélkül, nem fogod tudni mekkora erő kell, nem reagálsz majd elég gyorsan, egyáltalán, lehet hogy az ízületek teljesen máshogy hozzák ki mint ahogy te elképzelted.
2013. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a véleményeket. Amúgy otthon edzek. :)
2013. nov. 9. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!