Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Óvóbácsiként érdemes szerintet...

Óvóbácsiként érdemes szerintetek dolgozni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 08:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#8: Értem mire gondolsz, bár te egy amolyan rendőrviccekben feltűnő rendőrfeleség vagy, ahogy látom. Tudod, attól, mert a férjed rendőr, és mondjuk volt már dolga pár pedofillal, gyilkossal, emberrablóval, és ezek többsége bizony férfi, azonban arról megfeledkezel, hogy ezek nem a pedagógus körökből kerülnek ki. Eleve erkölcsi bizonyítvány nélkül nem lesz senki pedagógus.
2013. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ebbe jobb ha bele se megyünk, nekem rngeteg a rossz tapasztalaom a rendőrőökkel kapcsolatban. Nálunk sok a fiatal rendőr és azok ahogy viselkednek, nem hogy rendőrnek nem engedném őket, de emberek közé dolgozni sem, idegebeteg suhancok és ezek szolgálnak és védenek...
2013. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Simon belmont.nem otthon elek.azokra a rendorfelesegekre is vonatkozik a skatulya?! Mert akkor en kerek elnezest.Tudom mirol beszelek...sajnos.Hidd el.(vagy ne, ugyis boldogabbak a naiv johiszemuek)A kerdezotol elnezest nem akartam botranyt csak leirtam amit en gondolok szulokent.
2013. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
43%

Szóval szerinted minden férfi velejéig romlott bűnöző, aki veszélyes a gyerekekre. A te előítéleted szerint legalábbis. De akkor azt tudod, hogy ez a skatulya a te férjedre is vonatkozik?

Inkább ne csináld a h*lyét, jó? Tudod, attól, mert vannak bűnözők, még nem kéne egyöntetűen minden férfit megbélyegezni. De felesleges járatnom a számat, vitázni is csak egy bizonyos IQ-szint felett lehet.

Csak aztán nehogy szülj gyereket, elvégre egy FÉRFI is él veled egy háztartásban! Tudod, férfi, akiknek szerinted mindegyike mocskos perverz gyilkos!

2013. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!