Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki automosóban dolgozni? Te...

Ciki automosóban dolgozni? Te dolgoznál ott?

Figyelt kérdés
màs munkàt nem talàlok

2013. nov. 22. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Addig, amíg nincs más, szerintem csináld mert gondolom te is csak pénzből élsz.

Én nem dolgoznék ott, ha nem volna muszáj, főleg télen nem.

2013. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, mint munkanélkülinek lenni.
2013. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A híd alatt lakni, koldulni még cikibb, én boldogan elvállalnám, ha nem lenne munkám.
2013. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Hihetetlen,más munkát nem talál hiába töri össze magát,te még válogatnál is,pofám leszakad...
2013. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
en sem találok munkát, épp ezért megyek autómosòba dolgozni. De ez akkor is gàz, mindenki rõhögni fog
2013. nov. 22. 21:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Besenyő Pistával értek egyet. Fogadd el és közben nézegessél más ajánlatokat. De amíg nincs más biztos, addig ott ne hagyd!
2013. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"en sem találok munkát, épp ezért megyek autómosòba dolgozni. De ez akkor is gàz, mindenki rõhögni fog"


Kíváncsi leszek, hogy akkor is ezen a véleményen leszel-e, ha majd a háromnapos éhségtől már kopog a szemed, és egyfolytában dideregsz mert nincs normális ruhád sem.


Szerintem ez csak szimpla hiszti, mert még sosem nélkülöztél. Még nem tanultad meg becsülni azt, amid van.

2013. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

dehogy ciki..az a ciki, hogy van olyan ember, aki egy évig- kettőig keres munkát és semmit nem vállal el, mert nem felel meg minden kritériumának.

nem az otthonülésből, tv nézésből lehet a számlákat kifizetni..

szóval: a munkát sosem kell szégyellni! /kivéve persze ha valaki prosti vagy valami erotikus vagy ehhez hasonló, bár valaki azt is felvállalja../

2013. nov. 24. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, ha bevállalod az autómosói munkát, szerintem pont hogy több leszel azoknál, akik szerint ciki autómosóban dolgozni. Ha mással nem is, az autómosói tapasztalattal már biztosan.
2013. nov. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Menj...de amint tudsz valtsal....telen kemeny betegsegeket lehet ott osszeszedni...tapasztalatbol mondom...masfel honapja szenvedek a tudogyulladas + mellhartyagyulladas+ bordakozi idegfajdalom miatt.. 3 honaoja dolgozok mosoban..
2016. dec. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!