Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van itt olyan, akinek saját...

Van itt olyan, akinek saját vállalkozása cége van? Alkalmaznátok ilyen embert?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyetemen tanulok, de át kell mennem majd levelező tagozatra, ezért teljes idős munkát kell majd keresnem.

4 éve járok egy nyelvszakra, suli mellett folyamatosan dolgoztam, elég sok tapasztalatom van ilyen téren: legtöbbször irodai, hostess( pl tescoban kóstoltatás, rendezvényeken segítés, nem kell rosszra, másra gondolni:))

Call centeres munkáim is voltak, plusz fizikai pl. csomagolás..Na mindegy nem is ez a lényeg, hanem így, hogy amúgy nincs befejezve az egyetem, amit elkezdtem, csak érettségim van, illetve beszélek felsőfokon németből középfokon angolból és van munkatapasztalatom, azért van esélyem munkát találni ugye?

2 megyeszékhelyen keresnék elsősorban, Kecskeméten és Szegeden. (ezt most csak azért írom, hogy mi a vélemény, errefelé mennyire találhat így az ember munkát)


Köszönöm előre is ha valaki ír tanácsot, véleményt :)



2013. nov. 11. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeged halott munka szempontjából, lassan másfél éve keresek, a sima betanítot munkától a diplomás munkáig, de eddig egy helyen voltam állásinterjún és próbanapon.
2013. nov. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem:/ Hát köszi azért, hogy válaszoltál.

Privátban vagy itt ha nem nagy titok megírod, hogy mi a végzettséged?

2013. nov. 11. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Közgazdász.
2013. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És neked amúgy csak Szeged jöhetett eddig szóba,nem próbálkoztál környező településeken?

Vagy külföldre ne gondoltál kimenni legalább egy kis időre?

Nem személyeskedni akarok csak próbálok segíteni :)

2013. nov. 11. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Korábban dolgoztam egy közeli faluban, de most elsősorban Szegeden szeretnék találni valamit, a kislányom most kezdte az ovit, őt vinni-hozni kell. Látom a környezetemben, ha valaki munka nélkül marad, utána nagyon nehezen tud elhelyezkedni, vagy évek óta munkanélküli, ezért sem válogatok, meg köztudott a kisgyerekes anyukák után se kapkodnak a munkaadók, protekcióm meg sajnos nincs.

Gondoltam már arra is, hogy el kellene végezni egy munkaügyi központos tanfolyamot, de mostanában az sem indult, bár az ügyintézőm sem túl együttműködő ezen a téren.

Külföldre való kimenetelt egyelőre nem tervezünk, ki tudja, lehet pár év és máshogy gondoljuk.

2013. nov. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!