Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy átlagos 30-as férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Egy átlagos 30-as férfi hogyan viseli, ha nincs barátnője, felesége, és a munkahelyén fiatal lányokkal van összezárva (tanár)?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Na de tanár úr, kérem! Ezt azért nem kéne. :D
2013. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy 60 körüli özvegy tornatanár volt, na az mindig tapizta a csajokat meg ment a recska mikor a csajok rudat másztak... Undorító vén alkesz trotyakos volt.
2013. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Egy tanár egy fiatal lánnyal se foglalkozzon a munkahelyén!!!

Ha ez a szitu zavarja,akkor gondok vannak..

2013. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 fospuska ***** válasza:
függ a korkülönbségtől. ha 14-18 éves lányokat tanít,szerintem simán veszi az akadályt.
2013. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömről van szó. Egyáltalán nem perverz, csak nem tudom elképzelni, hogy néha ne fantáziálgasson el egy-egy csinosabb lánnyal. :) Bár nem vagyok férfi, így nem tudhatom.
2013. márc. 3. 18:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ott csini 20-30-as tanárnők is, nem ?


Lehet pont azokról fantáziálgat.

2013. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, de gondolom, hogy vannak. Könnyen lehet. :)
2013. márc. 3. 19:08
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Tudod, egy dolog fantáziálni, meg egy dolog megtenni valamit.

Honnan tudod, és legfőképp miért érdekel, hogy ki miről fantáziál? Ameddig nem zaklat senkit, nem megy a munkája rovására, addig arra gondol, amire akar. Tudtommal gondolatszabadság van.

2013. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És ki mondta, hogy én korlátoznám az ő gondolatszabadságát? De nekem is tetszik egy korabeli tanár, és érdekel picit, hogy a fiatal lányok mennyire jelentenek csábítást..
2013. márc. 3. 19:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, csak úgy jött le. :/

De már értem, szóval tetszik egy tanár, és kíváncsi vagy, hogy vajon gondol-e rád? :)

2013. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!