Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyikkel a legkönnyebb...

Melyikkel a legkönnyebb elhelyezkedni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Nonprofit menedzser

Szállítmányozási ügyintéző

Vállalkozási és bérügyintéző


2013. dec. 1. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
pont fordított sorrendben ahogy írtad
2013. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
gy tudsz a legkönnyebben pénzt keresni, ha cigánynak vallod magad, csinálsz sok gyereket, felveszed a szoctámot, családi pótlékot, ilyen segélyt, olyan támogatást. Kérsz házra vagy akármire vissza nem térítendő állami támogatást, kapsz több milliót és örülsz. Ki mondta, hogy tanuljál? :P
2013. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ne itt poénkodjunk már kérem szépen, ahol a jövőmről van szó :D
2013. dec. 1. 20:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem poén volt, legalább 10 embert tudok mondani aki így él. Van ellenpélda is. Villamosmérnök és hasonló mérnökök dolgoznak gyárakban 16-20 órákat 160 ezerért felelősséggel, stresszel megáldva. Na akkor szerinted melyik a jobb?


Szerintem a kérdés végét rontottad el. Az utolsó szót. Inkább tanulj meg franciául, németül vagy angolul és menj minél messzebb mert ez egy gettó.

2013. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor sem tehetem meg hogy csak úgy elrohanok. Itt a családom, az életem. Tisztában vagyok az ország helyzetével, és a körülöttünk élő "kisebbség" által okozott stresszel és undorral, de nem tudok mit tenni.
2013. dec. 1. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudna az emberség mit tenni , összefogással! Sajnos ez a szó nem nagyon ismert ebben a szar országban.
2013. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazi érdemi nyelvtudás éri legtöbbet
2013. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!