Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak hogy ne higgyék...

Mit csináljak hogy ne higgyék ezt rólam? Vagy ne is foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Hétvégén volt egy céges buli. Az egyik nős kollégám soha nem titkolta a többiek előtt, hogy lefeküdne velem, de mindezt mindig poénosan adta elő. Nekem is tetszett mindig is a kollega, de nem foglalkoztam vele mert nős. Csak a poénkodás szintjéig ment el a dolog.

Hétvégén kicsit ittasabbak voltunk, félrevonultunk, kb. olyan 30-40 percre, sokat beszélgettünk, csók is volt de nem feküdtem le vele, simán megtehettem volna, de nem tettem és nem is fogom. Most meg mindenki azzal jön, hogy lefeküdtem vele, persze nem mérgesen vagy ilyesmi mert jó fejek a kollégáim és jóba vagyok velük én is és a pasi is,csak zavar hogy ezt hiszik, bár tudom, maximálisan tehetek is róla, mert félrevonultam vele. Persze én tagadok, de szerintem nem hiszik el. Mit csináljak? Hogy viselkedjek? Gondolom látták és észrevették hogy együtt tűntünk el. Most gondolom én vagyok a kollégáim szemében a szemét dög. Ti mit tennétek?


2013. dec. 3. 08:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hááát ez bukta :S

Sajnos bizonyítani nem tudod semmivel és "minden jel arra utal", hogy volt valami.

Ha szerencséd van az idő megoldja de sok mindent szvsz nem tudsz tenni az ügy érdekében.

2013. dec. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem tudsz tenni, legfeljebb legközelebb meggondolod, hogy egy NÖS emberrek kell-e csókolózni és eltünni vele együtt majd egy órára. (Nekem már a csókolózás sem fér bele egy foglalt férfivel, az, hogy "nem feküdtem le vele" elég álszenteskedö dolog)


Ha ennyi eszed volt, akkor most viseld el a következményeit, és ne csodálkozz, ha a többiek is bepróbálkoznak nálad. Meg ha a feleség egyszer csak megjelenik nálad és vagy kiveri a balhét, vagy lerakja nálad a férj cuccait, hogy ezentúl nálad lehet.

2013. dec. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Továbbra is úgy kell viselkedni,mahoyg esdig... Ha van bizalmasabb kolláganőd neki el lehet mondani, hogy tök bánt, hogy azt gondolják, hogynösszejöttetek, pedig nem.

Mertbigen tetszik a kolléga, de nős embereel nem kezdesz..

/ aműgy a csók is nagy hiba volt..ha a férjemről megtudnám főleg a körülményeket,hogy ő kezdeményezett, akkor nekem válásra adna okot, mert nekem nem csak a nemi aktus megcsalás/

2013. dec. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Hát azt hiszem ez most egy jó tapasztalat lehet a részedre , sose kezdj kollégával, sok jó nem sül ki belőle ha nem gondoljátok komolyan és akár odáig is fajulhat hogy új munka után kell nézned. Most nem hinném hogy a szemét dögre asszociálnak, hanem a könnyűvérű, megkaphatóra. A másik pedig lehet a kedves családos kollégád meg lehet úgy állította be mintha megkapott volna hisz ő így a pasik szemében most nagyot nőt hisz "lefektetett" te pedig látványosan tagadod. Azon pedig imádkozz hogy a felesége meg ne tudja, mert ő sem neked fog hinni. De ez már késő bánat eb gondolat, hogy csak most jutott eszedbe hogy mit gondolnak rólad.
2013. dec. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Ez az amire egy nőnek oda kell figyelni, a jó hírére. Hiába, okosak voltak nagyanyáink! TE ezt bebuktad, mindenki szemében egy könnyűvérű nőcske vagy. Gratulálok.
2013. dec. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hú de hibátlan itt mindenki!

Gondoltam, hogy kapok leszólást is, csak tudjátok, nem vagytok ti nekem senkijeim ahhoz, hogy könnyűvérűnek nevezzetek. Én tanácsot kértem, hogy mit csináljak, hisz nem feküdtem le vele! Tudom, és ezt írtam is hogy hibás vagyok, elismerem, de ettől nem tartom magam sem könnyűvérűnek, sem rossz embernek. Nem kell úgy beszélni rólam mintha embert öltem volna, nem erre voltam kíváncsi.

2013. dec. 3. 09:15
 7/14 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg...inkább néznek r*bancnak, mint szemét dögnek.

Egyébként is ha már meg volt a csók, gondolom több is lesz egy következő alkalommal(de ez már egyéni vélemény).

Ha én ilyen helyzetbe kerülnék, igyekeznék távolságtartó maradni a pasival, és soha többet nem félre vonulgatni senkivel, főleg munkahelyen!

2013. dec. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
os voltam, nem vagyok hibátlan pont hogy voltam hasonló esetben onnan tudtam írni a számodra a választ tehát saját tapasztaltból. Nem elítélni akartalak, hanem hogy lehet hogy a pasi már körbe kürtölte hogy te lefeküdtél vele csak hogy irigykedjenek rá, te pedig háááát hogy is mondjam pont ahogy írtad tehetsz erről, hogy hogy viselkedj, hát ne vegyél róla tudomást, dolgoz. Azt pedig csak válaszképpen írtam a kérdésedre hogy nem szemét dögnek tartanak hanem könnyen megfektethetőnek egy céges bulin. Mivel ketten voltatok és esetleg mind a ketten mást állítotok ( ez csak feltevés) így nem túl sokat tehetsz csak annyit hogy legközelebb ne menj bele ilyen dologba.
2013. dec. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
6-os
2013. dec. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Edd meg, amit főztél. Az ilyen házasságszédelgő pasikat messziről el kellett volna kerülni. Hírbe se kellett volna hozni magad vele. Csak hát gondolom nagy volt a kísértés. Ezt a kollégáid előtt soha nem mosod le magadról. Válts munkahelyet. Tuti kiteregetett mindent rólatok, lehet még ferdített is.
2013. dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!