Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan hogy valaki kifogást...

Van olyan hogy valaki kifogást keres hogy nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés
Van ilyen? Miért válogatósak azok akiknek semmi végzettségük nincs?
2013. dec. 9. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Mert lusta tróger sz@remberek.


Persze van olyan, hogy valaki tényleg nem talál munkát a szakmájában... de a legtöbbnek valójában szerintem a munka büdös. Főleg a kisebbségnek nem tetszik ez a munka téma.

2013. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most pontosan nem a kissebbségre gondolok. Magyarok közt is akinek max 8 általánosa van, nem kell a takarító munka stb.
2013. dec. 9. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ugyan szakmám van, de én is elég válogatós vagyok. Takarítói, meg akármilyen munkát elvállaltam, viszont az eladóiból elég volt az embertelen időbeosztása miatt, a gyári munkát pedig még csak meg se próbálom 3 műszakban, mert az egy sz@r. Én meg nem azért tanultam annyit, hogy egy gyárban rohadjak meg. Amúgy még tanulok.
2013. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az aki képzett, az sem igazán válogathat, de több a lehetösége mint egy max 8 általánost végzettnek. Le vagyok döbbenve amikor hallom az ilyenektöl hogy èn oda nem megyek. Akkor sem ha sem szic segélyt sem semmit nem kap. Inkább pénz nélkül marad.
2013. dec. 9. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj, hogy amíg ilyen olyan segélyeket megkapnak ez nem is fog változni. Sajnos a saját családomban is van ilyen, szép szóval képtelenség hatni rá.
2013. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Nekem van szakmám, eladó. Ha úgy tetszik, válogatok, de mindezt azért teszem, mert tudom magamról, hogy pl. 12 órában nem TUDOK dolgozni, állva nem TUDOK dolgozni, kinti pultban télen szintén nem tudok (bár azt nem tudom, ki tud egy hétnél tovább) nem pedig csak nem akarok. Így már egy csomó lehetőséget ki is zártam. Ha ezeket naivan elvállalnám, megszivatnám azt aki felvett mert nem tudnám elvégezni a munkám, megszivatnám a HR-est a papírmunkával, és magamat is megszivatnám, mert egy újabb kudarcélménnyel gazdagítom magam.

Szóval az ésszerű válogatás sajnos egy szükséges rossz, ha az embernek vannak olyan határai, és be is ismeri őket.

2013. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

üdv!

én nem akarok dolgozni...olyan élethelyzet állt elő, pár évvel ezelőtt, az életembe, hogy ezután nem nagyon kellene már dolgoznom.persze egy idő után mindig kerestem valamit, hogy mégis korom ellenére, csináljak valamit, de rájöttem, hogy azért a pár tízezer forintért minek egész hónapban dolgozni...

még mielőtt valaki ideírná...nem apuci tart el!

2013. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló! Ha én megtehetném hogy ne kelljen dolgoznom, akkor sem bírnám ki a semmittevést. Akkor inkább lenne egy vállalkozásom. Persze mindenki más :-)
2013. dec. 9. 21:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is válogatok... most nem azért, de utoljára vállaltam el ILYEN f0s állást.

Mostantól ha jelentkezek valamire, és nem tetszik pár dolog a munkakörülményekkel kapcsolatban (amúgy van szakmám) akkor egyszerűen nem vállalom el. Kész. Ezt is kár volt, már az interjún megbuktak nálam, de adtam nekik egy esélyt. Már az egészségemet veszélyezteti ami ott folyik, szóval ne ítéljetek el senkit. Nem tudhatjátok kinek milyen kehe, nyűge, baja van.

2013. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!