Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez normális dolog?

Szandra_920330 kérdése:

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok és megadatott az a lehetőség hogy németországban dolgozzam.De én akárhányszor megjelennek a főnökök mindig be ilyedek elkezdek kapkodni aminek katasztrófa a vége pedig nagyon jó emberek.De mégis azt tartom szem előtt hogy ne veszítsem el a munkám normális dolog ez a folyamatos pánik nálam bent a munkahelyemen?

#munkahely #némeetország
2013. dec. 12. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztosan azért van, mert még nem régóta dolgozol ott, meg egyáltalán nem régóta dolgozol, szeretnél jó benyomást tenni, fontos a munkád, ezért a főnökök előtt zavarba jössz, mert szeretnéd a legjobb formádat mutatni.

Szerintem ha már gyakorlottabb leszel, akkor elmúlik ez a nagy idegesség, ami miatt össze-vissza csinálsz mindent.

De ez természetes, a legtöbb ember valamennyire zavarba jön, ha tudja, hogy most épp a főnök figyeli a munkáját.

2013. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magad fölë helyezed őket, és megpróbálsz megfelelni. Ez nem kis stressz. Valahogy oldanod kell, hogy ne istenként tekints rájuk. Pl. képzeld el, hogy reggelente, csipás szemmel, gyűrötten ők is felkucorodnak a wc-re. :) Az a lényeg, hogy ne félj tőlük, ők is emberek, csak a beosztásuk magasabb.
2013. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!