Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nagyon nem lenne nektek...

Ha nagyon nem lenne nektek való a munkátok, és csak szenvedés lenne otthagynátok?

Figyelt kérdés
Ott tartok, hogy sirnom kell, amikor reggel felkelek és rágondolok a napomra, munkára, szinte semmi időm nem marad másra az energiáról nem beszélve. Stresszből is kijut. És nem is szeretem mert nem ez az érdeklődési köröm (gyári betanitott munka). Csak azért megyek, mert muszáj és kell a pénz. Keresgélek közben, de még nem jött össze semmi és inkább külföldben gondolkodom mostmár, viszont ahhoz is pénz kell.
2013. dec. 15. 17:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Az emberi kapcsolataimnak is árt, mert magamba fordultam csak vagyok, és türelmetlenebb is lettem pedig ezt nem akartam.
2013. dec. 15. 17:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha megteheted akkor hagyd ott, betanított munkára bárkit felvesznek akinek két keze két lába van, külföldre meg csak szakmába vágóan érdemes elindulni nyelvvel, amúgy nem nagyon.
2013. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos mást nem tudsz tenni, mint hogy keresel más munkát. Előbb-utóbb biztosan fogsz találni! Kitartás! Te legalább nem törődsz bele és próbálsz jobbat keresni! Sokan csak panaszkodnak, de nem tesznek semmit.
2013. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig dolgoztam gyárban, pár hetente/havonta komolyan elgondolkodtam rajta hogy felmondok úgy hogy másik állás nem volt kilátásban, de végül nem tettem mert akkor szinte teljesen pénz nélkül maradtam volna. Másfél évbe került míg találtam új állást és ott tudtam hagyni a régi helyet. Fizetés egy forinttal se több, de legalább nem készítenek ki idegileg.
2013. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem minél előbb összejön valami.. 3. és te lelkileg ép tudtál maradni? Mert engem leginkább az zavar, hogy nem vagyok önmagam, sokszor fáradt frusztrált vagyok 0 életkedvvel.
2013. dec. 15. 17:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Idegileg elég leterhelő volt és mindenkivel türelmetlen voltam, de munkahelyváltáskor mintha kicseréltek volna.
2013. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Könnyen beszélek, mert van, aki eltart, de igen, otthagynám.
2013. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ott, míg nincs más. Én tettem hasonlót a nyáron és sokkal rosszabb volt munkanélküliként, pénz nélkül, mint mindennap bemenni a nem szeretett munkahelyre, mert ott legalább megfizettek. Pedig hidd el nemegyszer jöttem sírva haza, de még többet sírtam mikor itthon ültem munka nélkül.
2013. dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!