Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első munkahely, stressz,...

Első munkahely, stressz, elveszettség. Hogyan éltétek túl az első napokat?! Nekem nagyon nehéz és nagyon-nagyon el vagyok keseredve

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok a szakmámban, első munkahelyemen dolgozom, két hete. Nem, vagy csak kevés információt kapok az iroda működéséről, igazából teljesen magamra vagyok hagyva. Elrontottam valamit, rossz címre postáztam egy fontos iratot. Ott észrevették és átküldték a megfelelő helyre, viszont írtak a főnökömnek az esetről. Nagyon csúnyán üvöltözött velem. Már félek holnap bemenni is. Nem vagyok ügyetlen, egyetemi végzettségem van, több nyelven beszélek, de úgy érzem itt napról napra egyre bénább leszek. Már akkor is félek, ha alá kell írnom valamit, hogy elrontom. Olyan hülyeségeket csinálok, hogy pl. ma 2014 el dátumoztam a mai napot. Nagyon nagy nyomás alatt érzem magam, ami miatt egyre rosszabbul teljesítek, egyre idegesebbek rám az irodában, mindenki türelmetlen és ideges mindig. Abban reménykedtem, hogy pályakezdőként legalább egy darabig kapni fogok egy mentort, legalábbis ez a program aminek keretében most dolgozom, a kulturális közfoglalkoztatásban ezt ígérték.

2013. dec. 16. 18:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én az ilyeneket nem hagynám (arra az időre legalábbis, amíg ott vagyok). Hogy-hogy hazudozik, hogy teheti meg? Legyél okosabb, vedd diktafonra aztán amikor megint hazudni fog, akkor játszd vissza, és égesd be a főnök előtt. :)
2014. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Minden munkahelyen egy csomó iríggyel találkozhatsz,akik megpróbálnak kifúrni onnan,mivel a konkurenciát látják benned.Pl.ez a kolléganőd. Amúgy mi történt kedves kérdező,ott dolgozol még,vagy kifúrtak onnan?
2015. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ez ezzel jar olykor. Erzelmeket nem celszeru a futball palyara sem kivinni (focizok) mert egybol radszallnak eszreveszik hogy hol vagy sebezheto es egybol le is csapnak ra. Magabiztosnak es hatarozottnak kell lenned! Az elet ilyen de sokat tanulhatsz belole! En bizok benned!
2016. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!