Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok kikapcsolni munka...

Nem tudok kikapcsolni munka után. Ti hogyan hagyjátok a küszöbön kívül a munkahelyi problémákat?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes munkám van, sokat kell túlóráznom, próbálok is elszabadulni, mert nem szeretem, a főnökeimmel is rosszul jövök ki, nem tudunk hatékonyan együtt dolgozni. Ha hazajövök, akkor is csak idegeskedem, időnként naponta sírok itthon a sok feszültségtől. A Párommal is sokat veszekszem emiatt, apróságokon is felkapom a vizet. Meg hát nem egy savanyú képű, ideges, állandóan fáradt és rosszkedvű barátnőhöz akar hazajönni, amit meg is értek. Félek, hogy elveszítem, őt is, meg lassan a józan eszemet is. Ha este lefekszem, a munkám gondolatával alszom el, ha reggel kipattan a szemem, megint az az első gondolatom, hogy megint dolgozni kell menni. Félek, hogy mire találnék is másik állást, már egy idegroncs leszek. Fel nem mondhatok, mert semmi garancia nincs rá, hogy találok másik munkát és valamiből meg kell élnünk.


Szívesen fogadnék bármilyen tanácsot ezzel kapcsolatban. Ti hogyan kapcsoltok ki, ha hazaértek? Köszi minden tippet.



2013. aug. 10. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Leugrok a focipályára edzeni, vagy egyet bringázok, vagy megyek fürödni, azután bekapok egy sört és vége.
2013. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
séta,sport,vagy egy hétvégi utazás vmi nyugis környékre. ha mód van rá, akkor szex. vásárolgatás. hangos zene. sör.
2013. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp olyan csinálj amit élvezel, valami aktívat meló után.

Maximalista vagy?

És talán elkezdhetnél más meló után nézelődni

2013. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nézelődöm én minden nap, jelentkeztem is sok helyre, de eddig sajnos nem sikerült mást találnom, és tudom, hogy a jelenlegi helyzetben örülhetek, hogy van egyáltalán munkám...
2013. aug. 13. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!