Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennel ha azt mondana az...

Mit tennel ha azt mondana az egyik kolleganod hogy teged nem birnak itt?

Figyelt kérdés
Kiakadtam. Pedig nem bantottam egyiket sem
2013. dec. 21. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, mint felnőtt ember a másikat, hogy ugyan mi a bajuk velem?
2013. dec. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkoznék, hogy adtam-e alapot erre. Ha arra jutok, hogy nem, kikérném egy kollégám véleményét, akivel jóban vagyok. Ha szerintem sem FUCK YOU ALL
2013. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben, akkor kiakadtam.Most csak azt mondanám:ez az ő problémájuk, nem az enyém.
2013. dec. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tisztáznám mindenkivel, hogy mi az a rész rajtam, amit nem birnak!
2013. dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló cipőben!

Egy iskola volt a helyszín, mindenki kiközösített!

Nem bántottak, de fülembe jutott hogy az osztályban senki sem bír, kivéve egy fiút, a leghelyesebb fiút!Ő mondta el nekem!


Nem kedveltek mert csendes voltam, és azért sem mert ennek a fiúnak én tetszettem, aki szerint féltékenyek voltak, mert a legszebb voltam az osztályban!



Engem nagyon bántott, sírni tudtam volna, sőt meg is tettem! Okot nem adtam rá

2013. dec. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kapásból visszakérdeznék: miért, téged bírnak??? Amúgy meg egy munkahelyre dolgozni megy az ember, nem pedig azért hogy népszerü legyen.
2013. dec. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor azt válaszoltam volna, hogy "rendben, akkor menjenek a k* anyjukba mindannyian, én lesz*rom". Nyilván a kolléganő visszamondta volna a többi embernek, így már meglett volna az ok amiért utálhatnak.

Ne vedd már a szívedre a dolgot, és ne hagyd, hogy lelkileg kikészítsen valami nyomoronc társaság! Könyörgöm, az munkahely, nem az általános iskola, hogy utálkozzanak. Velük nem kell jóban lenned. Gondolom vannak barátaid, velük legyél jóban és a munkádat végezd a legjobb tudásod szerint.

Ennyit javaslok. De ennél többet tenni nem tudsz.

Azt pedig ne csináld, hogy elkezdesz barátságos lenni mindannyiukkal, mert azzal nem fogod elérni, hogy megkedveljenek.


Amúgy milyen a viszonyod ezzel a kolléganőddel? Mert a másik lehetőség, hogy ő nem kedvel téged, és ezzel a hazugsággal akarja megkeseríteni az életedet.

2013. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Semmit, én dolgozni, pénzt keresni járok a munkahelyemre, nem azért, h szeressenek. Arra ott a családom, barátaim.
2013. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyszer nekem is mondott hasonlót egyik kolléga de mint kiderült csak ő volt az egyetlen aki nem bírt.

De amikor azt hittem hogy senki sem szeret nem tudott különösebben izgatni.

2013. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok, csak épp nekem a szemembe nem mondják, csak éreztetik! :) Végigmérnek, beszólogatnak, megalázni próbálnak stb. Szerintem az nem megoldás hogy végigjársz mindenkit és megkérded mibajuk veled, hisz úgyis azt fogják mondani hogy semmi, aztán furkálnak tovább. Ha úgy érzed hogy nem adtál nekik okot akkor szimplán szard le! És mindig mosolyogj rájuk, annál nagyobb csapás nincs, mikor gyűlölködnek, te pedig kedvesen válaszolsz vagy mosolyogsz rajtuk! :)
2013. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!