Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkahelyeden megkérdezik...

Ha a munkahelyeden megkérdezik, hogy néztél -e azóta új állást, munkát, akkor abban már benne van, hogy el akarnak küldeni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van rá esély főleg ha határozott idejű a szerződés és közeleg az hogy lejár.

Vagy az is lehet hogy kíváncsiságból kérdeznek rá mert lehet korábban említetted hogy majd idővel új állás után nézel és hogy úgy kalkuláljanak veled inkább rákérdeznek időnként hogy van-e kilátásban valami nehogy az legyen hogy hirtelen lépsz le.

Tőlünk is megkérdezi a főnök időnként hogy van-e tervben új munkalehetőség, főleg tőlem mert én vagyok a legfiatalabb, én azért vagyok nyugodt ilyen téren mert tudom hogy nem küld el a főnököm csak úgy mivel megbízható vagyok, jól dolgozok és az adminisztrációs munkát is én tudom normálisan elvégezni. Meg persze akármikor betudnak rakni túlórára ha arról van szó, tehát én ettől nem ijedek meg de a mai világban sosem lehet tudni sajnos.


De ilyenkor jobb felkészülni lelkileg akár egy picit is hogy lehet elküldenek vagy valami lesz.

2014. jan. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azóta? Mióta?
2014. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ :D

határozott idejű és 3 hónapos a szerződés. Mondtam, hogy maradni akarok ott. Nem mindenki van megelégedve velem, és ma kaptam olyat egy ,,kedvestől" hogy azóta is csak az jár a fejemben hogy ez mekkora egy tetűláda fertelem, mindenáron fúrni akar.

azért is kérdeztem rá, hogy legyen idő felkészülni alegrosszabbra :):)

2014. jan. 17. 23:51
 4/4 A kérdező kommentje:
ja és pont ezaz illető kezdett ömlengeni arról, hogy ugyanez van most az egyik barátjának nővérével... nos, megpróbáltam nem magamra venni az egészet:....:XX
2014. jan. 17. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!