Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy viseljem el a kolléganőmet?

Hogy viseljem el a kolléganőmet?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm jóval idősebb mint én, szinte sz anyám lehetne. Egyszerűen nem bírom elviselni amit művel. Pl. az egyik kollégámat leköcsögözte a háta mögött, a másik pillanatban amikor az a bizonyos kolléga is jelen volt akkor meg nagyon kedvesen dicsérte, ügyes, meg h milyen szép az inge meg ilyenek. Egyszerűen nem birom az ilyeneket, és nem tudom hogy kezeljem.
2014. jan. 20. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajna nekem is van ilyen de az meg ordibál meg pofázik meg bolhából csinál elefántot.... amolyan igazi 55 éves pletykás, nagyszájú vénlány több füllel mint foggal... Ja és okoskodik, mindenbe beleköt, és már engem is kiakaszt énse tudom... :((
2014. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak érdekes emberek, hát, kitartást kívánok hozzá!
2014. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!