Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha osztálytársam...

Mit tegyek ha osztálytársam nem tudja elviselni, hogy sikeresebb vagyok mint ő?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok lány az osztályban,a többi fiú..Nos van egy srác aki utál és ennek hangot is adott,mert ,hogy én matekból megkaptam a jobb jegyet ő meg nem,mert ,hogy én nekem 5db 4esem és a többi tantárgy 3-as a félévi bizonyitványomban..Ő meg 5 tantárgyból bukott...Bejön betépve az órára és elvárja,hogy a tanárok meg legyenek vele elégedve..Igazolatlanul lóg.. Azt terjesztette rólam,hogy én két csávot leszoptam, aminek igazság alapja 0 de ő a tanároknak is ezt terjeszti, csak ,hogy érvényesüljön... Mostmár kezdem unni...Osztályfönöknek szólni fogok, de most én is szemétkedjek vele? Akkor nagyon ráfázik..
2014. jan. 21. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Az életben sok ilyen emberrel fogsz még találkozni.

Fel se vedd, jobban fogja ingerelni.

2014. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!