Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit csináltok ma megsértik...

Ti mit csináltok ma megsértik a személyiségeteket a munkahelyen?

Figyelt kérdés
És másnap meg adjál igazat a főnöknek állj melltele én nem tettem ti tétetek volna ?

2014. jan. 28. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem fejtetted ki túl bőven, de úgy nagyjából hasonló dologban vagyok, és én is dilemmázok.


Alapból azt kell mondjam, hogy nem!

Érdekes viszont azt látni, mennyire szánalmasan zsarolhatóak és meghunyászkodóak az emberek, a kollégáknak szinte egynek se az a véleménye, mint nekem.

Egyelőre kussolok, és figyelem mások reakcióit.

De mivel úgy néz ki úgyis annyi ennek a munkahelynek, nincs sok veszteni valóm, így erősödik bennem a gondolat, hogy kitálalok.


Alapvetően nem gondolom, hogy bármit is hagyni kéne!

Nem egy egészséges dolog mindent eltűrni, zsarolhatónak lenni egy munkahely miatt.

Ne azért kelljen ottmaradni egy munkahelyen, mert a góré a markában tart.


Hova degradálódik akkor a munka / munkás értéke?!

Így is a béka segge alatt van, és nagyrészt azért, mert sokan mindent eltűrnek.


A Magyarországi vállalkozások túlnyomó többségében napi szintű megalázások és jogtiprások vannak!

Nem árt néha helyrerakni a nagyképű kizsákmányolókat!

2014. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erről szól a legtöbb munkahely.
2014. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!