Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi lelki problémák...

Munkahelyi lelki problémák mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nem rég elkezdtem egy portai őr munkát egyet telephelyen 24-12 órában és sajna ez nekem az első olyan munkahely ahol szinte alig találkozom emberekkel mert nem egy sürün csomopont ,és mikor megérkezem akkor nyomaszt a lelkiismeret hogy miért van ez? miért nincs jobb? jobb lenne sajnos lepni de nem tudok mert nem lehet föleg borsodban,mert ember társaság kedvelőnek tartom magam.

A kollégákkal kijövök csak tényleg h a barátnömmel alig tudunk találkozni akivel 4 éve együtt vagyunk ,és 24 éves és elégi megvisel hisz napi 8 munkáim voltam akkor haza mentem skypon vagy facen tudtam vele beszelni itt meg sajna nem tudok nagyon megvisel,és még szerintem a híd a szürke egyhangúság a tél még rá tesz egy lapáttal.

Mit tanácsoltok mi a véleményetek erről ? minden választ köszönök előre is.



#munkHWLÍ #LWLKI PROBLÉMA
2014. jan. 30. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz laptopot bevinni? Vagy telefonon netezni?


Esetleg átmenni valami flotta csomagba a pároddal és akkor sűrűbben hívnád amikor Ő is ráér és Te meg dolgozol.


Azért is lenne jó, ha tudnál bent netezni, mert akkor közben keresgélnél más munkalehetőséget!


Egyébként ne add fel, lesz még ez jobb is! Nem kell innen nyugdíjba menned! :)

2014. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. sajna nincs wifi és net lehetőség ,hat okos telefonom meg nincs meg ugy költeni sem akarok ra vala hogy meg vagyok nélküle, a csomagban meg elgondolkozunk hogy melyik a legjobb ami árban is jó. mert telenoros vagyok de ha feltöltöm 1500ft olyan hamar lelehet beszelni hogy az ember észre sem veszi :(
2014. jan. 30. 17:20
 3/5 anonim válasza:
Pff de jó helyed van, mit megadnék ha ilyen munkahelyem lenne ahol nem kell emberek közt lennem, szívesen cserélnék veled... :(
2014. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is ezt hittem az elején ,de hidd el nem olyan jo ez mint aminek hangzik.
2014. jan. 30. 18:47
 5/5 tiburtius válasza:
Szerintem inkább ne panaszkodj, örülj hogy van munkád, nem kell hogy minden meló innyünkre legyen. HAsználd ki tanulásra, van lehetőséged itt olvasgatni, még ha nem is lehet úgy elmélyülni a könyvben, akkor is valami magazin, vicckönyv vagy bármi más. Ha laptozozni akarsz ne várj a wi-fi-re ha eddig nem volt, egy darabig nem is lesz. Telenornál éjszakai 100 Gb letöltéssel tudsz mobilnetet kihozni, így bővel megfelelő arra hogy skype-ozzatok. Ezt a fajta melót én is elfogadnám.
2014. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!