Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyi problémák. Miért...

Munkahelyi problémák. Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
vendéglátásban dolgozom, pultos vagyok. szakmámban elég jó, növelem a bevételt, jó hangulatot teremtek, elégedettek voltak eddig velem. egy ideje nincs munkám és nem is kapok... hogy miért? MERT NINCS MELLEM MEG HOSSZÚ HAJAM... a vezetőség inkább felvesz egy JÓNAK SEM NEVEZHETŐ RETKET csak hogy 4-5 élettelen félhajléktalan munkás bámulja egész nap 1 sör mellett??? persze azt mondják hogy a nők toleránsabbak meg velük elnézőbbek ha hibáznak... kétlem, tahó tróger a legtöbb és még csak nem is a szakmájuk. MIÉRT VANNAK MÉGIS MINDENHOL EZEK HELYETTEM??
2011. aug. 6. 02:44
 1/5 anonim válasza:
28%
Valaki bedurcizott :D am én is inkább néznék egy bögyös csajt mint egy mittmoént amúgy meg törődj bele ilyen a világ
2011. aug. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
ne légy irigy és féltékeny az káros őrizd meg hidegvére sulis vagyok de eeddig csakhasznot huztam abból hog mindig nyugott voltam.... amugymeg hülyeség mert ha nem szép a csaj összhatása akkor bármekkora melle lehet csak aa részegek fogják kiváni és ne add fel keress munkát aki keres az talál szval szerintem eleget mondtam ezzel
2011. aug. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És miért nem növeszted meg a hajad?
2011. aug. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól még nem lesz nő belőle, ha megnöveszti a haját.

Kérdező: nem kellene ragaszkodni a lepukkant kocsmákhoz. Jelentkezz elegánsabb pubokba, bárokba, kávézókba, teázókba. Budapesten ezer helyen járok, és rengeteg férfi pultos van.

2011. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kajak durcizom ám jól mondja... :D nem megyek teázóba se kávézóba se étterembe. szórakozó helyekre meg kocsmákba megyek. szét vagyok tetoválva és nem vagyok egy szépfiú... amúgy meg 3éves ilyen helyen eltöltött idő kell hogy mehessek külföldön egy igazi pub-ba... nem ilyen sz@rba mint nálunk :D ami egy kamu kocsma... :D
2011. aug. 6. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!