Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kell kezelni egy ilyen...

Hogyan kell kezelni egy ilyen agresszív munkatársat?

Figyelt kérdés

Jött hozzánk egy lány besegíteni, szerencsére csak egy napra. Több év tapasztalata van, de kevesebbet tud, mint én az első napomon. Az egyenruha szabályokat sem követte, eléggé ízléstelenül dekoltált ruhában dolgozott egész nap, de senki nem szólt rá.

Még az elején adni akartam neki egy tippet, amikor láttam, hogy nagyon nem jól csinál valamit. Mire kiakadt, és elég erőteljes hangerővel közölte, hogy "Nekem több év tapasztalatom van, és nem tetszik, ahogy velem beszélsz." Nagyon rosszul esett, hiszen én csak jót akartam. Az egész csapatnak jó, ha mindenki hatékonyan dolgozik. Azt hittem, velem van baj, de később ahogy figyeltem, rájöttem, hogy azért kiabált rám, mert lusta, a munka nem érdekli, és sértve érzi magát, ha bárki bármit jobban tud, mint ő. Mindent még egyszer meg kellett csinálni utána, aztán este csak úgy korábban hazament. A felettesem azt mondta, kedvesebben kellett volna tanácsot adnom neki. Persze megteszek, amit tudok, hogy kedves legyek, de úgy érzem, mindenképpen rám rivallt volna. Figyelmen kívül hagynám az ilyesmit, de nagyon rossz látni, hogy valaki egész nap alibiből piszmog munka helyett, és ugyanannyit fizetnek neki, mint annak, aki éjfélig hajt.


Hogyan viselkedjek, ha legközelebb ilyen helyzetbe kerülök?


2014. febr. 3. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Én még nem dolgozom, de ha ilyen helyzetbe kerülnék, megmondanám neki, hogy azért mégiscsak te dolgozol ott több ideje, és aztán ha már a szabályokról van szó, azokat be kell tartani. Egyáltalán mi a baja azzal, ha te csak megmondtad neki, hogy nem úgy csinálja a dolgokat ahogyan kell? Habár, az is lehet hogy csak rossz napja van. Ha meg mindig ilyen, én közölném vele, hogy ne vegye ennyire lazára a dolgokat.
2014. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!