Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek, ha a főnökötök...

Mit tennétek, ha a főnökötök (aki egyébként nagyon jó pasi) elkezdene közeledni felétek?

Figyelt kérdés
Persze nem kéne belemenni, mert munkahely, stb., de ellenállhatatlan a pasi..
2014. febr. 23. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ellenállnék a kísértésnek XD
2014. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De komolyara fordítva a szót: Ha nem csak szexre kellenék neki és egyedülálló lennék, akkor szerintem két intelligens ember lévén tudnánk járni.
2014. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Visszautasítanám. Ha úgy alakul, akkor akár ki is rúghat, kiderülhet hogy csak dugni akart, elmeséli mindenkinek hogy megvoltam aztán éghet a pofám, hallgathatnám minden kollégától, hogy itt a főnök r!banca, netán szakítás után végignézhetném hogy udvarol más kolléganőnek... egyszerűen nem éri meg.
2014. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elso ilyen esetben hozza mentem felesegul,majd munkahelyet valtottam.8 eve vagyunk hazasok.

Az ezt koveto 2 esetben masik munkahelyeken felmondtam(mar ferjnel voltam)Ezek a pasik nem voltak kepesek elfogadni a visszautasitast.Minnel egyertelmubben adtam tudtukra,hogy nem erdekelnek,annal inkabb probalkoztak.

2014. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es: Ez a legrosszabb. Egy levakarhatatlannal mit kezd az ember?
2014. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

oké, akkor majd nézegetem hogy milyen szép, de a 3 lépés távolság az marad. egy normális állás klasszisokkal többet jelent egy kellemes kufircnál.

arról nem is beszélve hogy ha kitudódik akkor megutálnak a kollégák, de az is meglehet hogy kirúgnak mint a cicát kakálni...

2014. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!