Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szolnatok hozza ha a...

Mit szolnatok hozza ha a ferjetek elkezdene k*rvakat nezni telefonon, sz. Gepen, mialatt terhesek vagytok? 28 hetes vagyok es a ferjem ma lebukott. Azt mondja nem tudja mert csinalta es nagyon sajnalja, de en nem tudom minden pasi ilyen?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 23:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Hát szerintem majdnem minden pasi ilyen!Ez enyém is nézta/nézi!Addig jó,amig nem is megy máshoz!Szerintem!!!
2013. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%

Nézze csak nyugodtan!

Vagy jobb lenne, ha máshoz menne?

2013. ápr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
A legtöbb pasi ilyen. Nyugi, addig jó, amig csak nézi. Persze rosszul esik az embernek, de a férfiak tényleg ilyenek. Önmagában ez nem jelent roszat.
2013. ápr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem tudom, én soha nem nézek ilyeneket sehol. Ez nekem nem fér bele a házasságba, párkapcsolatba, hogy más nőket nézzek meg se utcán, se interneten, bárhol.
2013. ápr. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az internetes oldalakon is külön van a férfirovat míg a nőknek nincs hasonló!Ameddig csak nézegeti addig nincs baj! Nekem az a meglátásom,hogy sok pasi megpróbálja "átalakítani"a párját olyanra mint amit látott a képeken! Nemcsak a kozmetikázott részekre gondolok. Ha megpróbálnád jó irányba terelni a dolgokat akkor neked is jó lehetne:a képekből is sokat tanulhat amit kamatoztatna akkor amikor veled együtt van!
2013. ápr. 13. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem nem kell, hogy a férjed is lebukjon. Mondd neki, hogy téged nem zavar, nyugodtan nézegesse, mert a tiltott gyümölcs mindig csábítóbb, így előbb-utóbb nem lesz számára olyan érdekes.

Mivel az internet kéznél van, a mai világban a férfiak 90%-a meg is nézi ezeket az oldalakat, már csak kíváncsiságból is.Inkább nézegessen, mint mást csináljon.

2013. ápr. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az én páromnak anyósomék kínálgatják a k*rvákat és bizonygatják, hogy minden terhes nő gusztustalan, a szülés ocsmány dolog, gyerekkel meg már sz@r az élet. Nem tudok tenni ellene, mert előbb utóbb bebeszélik neki. Többet van velük, mint velem:(

Én jobban örülnék neki, ha csak ilyen fantázia csajokat nézegetne.

2013. ápr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Minden fétfi ilyen. Az én férjem is ezt csinálta, míg kórházban voltam. Méhenkívüli terhességgal műtöttek, ő meg ezzel ütötte el az időt.
2013. ápr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
Az én véleményem is ez,a férfiak mindig megnézek az iylen nőket neten :) és tényleg adidg légy nyugott amig csak nézi :)
2013. ápr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tényleg mind ilyen :-( először sajnálja, aztán te leszel a hibás, mi
2013. ápr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!