Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » "Szakmai konferenciák"-ról mi...

"Szakmai konferenciák"-ról mi jut eszedbe? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Komoly fejtágítás vagy bulizás munka helyett?
2014. febr. 25. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Akinek a szakmai továbbképzésröl "bulik" jutnak az eszébe, azzal valami nagyon komoly gond van.

A továbbképzés igen megeröltetö munkát jelent, nem pedig szórakozást.

2014. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A cég, ahol dolgozom, elég sok ilyet szervez. A képek alapján egyáltalán nem bulis a hangulat, vetítenek nekik, meg előadásokat hallgatnak órákon át.

A "buli" része az, amikor bájcsevegnek egymással, és névjegyet cserélnek.


A többnapos konferencia már más tészta, ott általában nagyon vegyes az előadások nagy része, és sokan ellógnak róla, és elmennek várost nézni, illetve előtte és utána több napig maradnak a helyszínen ejtőzni.

2014. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem sem bulizás jut eszembe...

Hanem megterhelő szellemi tevékenység. Éppen ezért élénkítő (kávé, kóla, csoki) feltétlen kelléke a fejtágításnak!

2014. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyenen voltam már, diákszövetségek és nagyobb cégek által szervezetteken egyaránt. Nagyon függ attól, hogy milyen a társaság.

Elég sokszor fogtam ki valóban bulizós, de napközben szellemileg keményen dolgozó kollégákat, trainer-eket. Az előadások 50-50%-ban érdekesek és unalmasak, a szervezők szándékosan így szervezték ezt így össze, főleg, ha több napos az esemény.

Ez a pár nap mindenképpen összekovácsolja a dolgozó társaságot, főleg 10-25 fő felettieket, ugyanakkor sokszor pislogtam, hogy a napközben full komoly és kemény kollégák és trainerek milyen extrémek tudnak lenni, ha elengedik magukat :)): éjszakai medence partyk, asztalon táncolások, éjszakai bulik alatti vonatozások - a már alvó társaság szobáján keresztül is :)), órákig tartó activity-k és maffiázás.

Túlzott szétpiálás és drogok elő sem kerültek, ezek az emberek nem is ismerték ezeket ...

Sokat jelent az is, ha külföldi fiatalok vagy meghívottak is vannak a csapatban :).

2014. febr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ milyen szakma. Nyilván más hangulatban zajlik ez a pedagógusoknál és a divatmagazinok fejeseinél. Meg attól is függ, hogy kb. hány év az átlagéletkor.
2014. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
voltam egyszer egy 10 napos konferencián. napközben folyamatosan tágították a fejünket, aztán este lehetett kicsit piálgatni, beszélgetni a többiekkel. elég megterhelő volt szellemileg, minden nap készítettünk vmi prezentációt, reggel 8-este 6ig kötelező program volt mindenkinek. lehetett lógni, de a saját jól felfogott érdekedben nem érte meg.
2014. márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!