Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondani luxus?

Felmondani luxus?

Figyelt kérdés
Sokan panaszkodnak körülöttem, hogy nincs munkájuk, vagy bizonytalan a munka, nehéz, aprópénzért dolgoznak és még abból a kicsiből is sokszor kiforgatják őket a munkáltatók stb. Én most akarok felmondani, a munka gyári, nem könnyű de nem is nagyon nehéz, viszont keveset fizet (sokan mennek el pont az alacsony fizetés miatt). De amikor ilyet hallok, akkor kicsit megtorpanok, hogy talán mégsem kellene elmenni innen, mert örüljek, hogy van munkám, és azért mégis csak kapok valamit.
2014. febr. 25. 19:19
 1/9 intrepid ***** válasza:
100%
Ha kell a pénz, akkor keresgélj, és csak akkor mondj fel, ha találtál másik munkát. Keserves dolog a munkanélküliség.
2014. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs biztos munkahely, ahova utána mehetsz akkor luxus.
2014. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp keress előtte másikat,és csak akkor mondj fel,ha biztos állást találtál! Ha nem így csinálod,éscsak úgy felmondasz,akkor bizony ez luxus. Ne hidd,hogy majd ha mégse találsz mást a két szép szemedért visszavesznek. Ha a cégen múlik másnapra már van a helyeden másik személy. A te munkádra kb 30 ember állna sorba naponta.
2014. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Közben nem könnyű keresni, ugyan nem lehetetlen de nehezebb és van, ahol rögtön elküldenek ha megtudják, hogy munkaviszonyban vagyok. Ez minimum a beszélgetésen kiderül. Ajánlat az van, de próbaidőree kellene mennem, ha úgy adódik.
2014. febr. 25. 19:42
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
ha úgyérzed nagyon prolly,akkor hagyd ott...ha van tartalékod,amíg találsz másikat,és nem mész üresbe,mindenképp mondj fel..semmi luxus nincs ebben,ha nem fizet jól..akkor mi a faroknak maradnál tovább,nem rabszolga vagy bameg.vagy mégis?
2014. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Soha nem akartam még sehova visszamenni, ha elmegyek valahonnan, azt tudom, hogy miért teszem.
2014. febr. 25. 19:43
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Én felmondta bizonytalanra is. Nem fogok senkinek 450Ft os nettó órabérért dolgozni, mikor ő 2500ért ad kölcsönbe óránként. inkább élek száraz kenyéren meg vízen az erdőbe.
2014. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, de jól jön az a kicsi is, a 0-nál azért több. Amúgy sikerült végül feltalálnod magad?
2014. febr. 25. 21:12
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezért vacilálok.
2014. febr. 25. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!