Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Veszélyes a szobalány meló?...

Veszélyes a szobalány meló? Most jelentkeztem, egy vadászos, halászos üdülőházba, de anyáék meggyőződése, hogy oda ne menjek, mert ki tudja mi történhet. Szertintetek tényleg ennyire kell tartani az ilyentől?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Belföldön nem kell olyanoktól tartani hogy elveszik az okmányaid, és voltaképpen úgy kezelnek mint egy kutyát. Persze nem kell beleélve magad, neki indulni legyen egy kis tartózkodás is benned, kilehet fogni nagyon családias és ugyanakkor elég alja csicskáztatós családot/munkáltatót.
2014. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Semmiképp ne adj okot arra, hogy romlott erkölcsűnek gondoljanak. Legyél viszont jó munkaerő. Légy pozitív. A belföldi szálláshelyek tényleg nem szoktak veszélyesek lenni, a hazai munkáltatók jobbak, mintha mondjuk nyugatra mennél, vagy még vadabb helyre.
2014. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz azzal, hogy romlott erkölcsűnek gondoljanak?

Igazából most nyáron akarnék találni valamit, mert passzívon vagyok, és nem sok a munkalehetőség érettségivel :/.

Azt olvastam, hogy nehéz meló, meg hogy emmibe veszik az embert, de mondjuk nem tervezek hosszú távra :D

2014. febr. 25. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

Prostinak.


attól függ hova kerülsz. Ismerősöm, lány, volt Ausztriában szobalánykodni, gusztustalan volt elmondása szerint. Wc-t pucoltattak vele csupasz kézzel, kapargattak valami ragacsot az erkélyen, fizetéskor is húzták a szájukat, borravalót meg behúzták. Szóval nagyon fontos, hogy milyen helyre kerülsz. Török munkáltatókat kerüld el, nagyon sz@revőek.


Így hazajött, majd már 26-án megy vissza a hajóra szobalánykodni, ahol volt. Ott normális a társaság, és betartják a szabályokat.

2014. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hajóra majd szeretnék én is egyeetem után pár évet menni, de ahogy láttam oda meg feltétel a tapasztalat :/
2014. febr. 25. 22:31
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Fiatal lány vagy, azért eléggé óvatosnak kell lenned ilyen dolgokkal. Meg tudom érteni a szüleidet.

Ha külföldi a munka, és elvállalod, akkor mindig legyen egy olyan ember, aki tudja, hogy hol vagy, és naponta egy fix időpontban felhívod, hogy jól vagy.

Meg tudom, hülyeségnek hangzik (nevezzetek paranoiásnak, de a mai világban mindenre fel kell készülni), de legyen ezzel az emberrel egy biztonsági szavatok, ami hogyha nincs minden rendben akkor bele tudsz szőni a telefonbeszélgetésetekbe, és akkor az ismerősöd tudja, hogy bajban vagy.

2014. febr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!