Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy bármilyen...

Miért van az, hogy bármilyen munkahelyen elhelyezkedem, nem tudom megállni a helyem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok lusta,de egyszerűen az a problémám,hogy nem tudok megjegyezni alapvető dolgokat,többször is elmondják,figyelek és elfelejtem,ezáltal a munkámat nem tudom normálisan elvégezni.Pedig nagyon szeretném,de mát önbizalmam sincs ezáltal.Mit lehet ezellen tenni?Köszönöm azoknak akik segíteni tudnának.

#munkahely #figyelemzavar #munkahelyi nehézségek
2014. márc. 2. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Okozhatja erős szorongás is.
2014. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz,szorongás az nagyon gyötör
2014. márc. 2. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Szorongás,depresszió is befolyásolhatja.


De ha nincs fejlesztve a memóriád az sem túl jó.


Nálam ráadásul figyelemzavart is megállapítottak.

Összetettebb feladatokat nem lehet rám bízni,a raktár legforgalmasabb helyén nem is dolgozok,ezt megbeszéltem a főnökkel.

2014. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csinálj listákat, írj fel mindent, ami fontos, a napi teendőidet is listázd és időnként ellenőrizd, hogy kimaradt-e valami.
2014. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez tényleg a szorongás és a depresszió velejárója. ez olyan, mintha egy éhező ember akarna maratont futni. nem fog menni. relaxálnod kell és feltölteni a szervezeted olyan anyagokkal ami a normál agyi működést támogatja. ehhez meg jó fizetés is kell. ami nincs mert mindig kirúgnak,. ezért szorongsz. ördögi kör. csak akkor tudsz javítani ezen ha nem érdekel a dolog. és elkezdesz kicsit sportolni és pár gyógykésztményt használni, egészségesen enni. ha ezeket nem teszed meg, nem változik semmi. utána jöhet jóga, meditáció, ilyesmik.
2014. márc. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon építőek :)
2014. márc. 3. 06:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet a memóriát fejleszteni?Tudtok erre jó dolgokat mondani?
2014. márc. 3. 07:02
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem neked egylőre nem azzal kellene foglalkozni hanem alapvető táplálékkal ellátni az idegrendszered. vannak kifejezetten tanulásra ajánlott szerek, vagy feszültségoldók. lehetőleg termsézetes és ne vegyi cuccokkal tömd magad.


memóriajáték pl szórakoztató is, de ha számsorokat jegyzel meg sokszor egymásután, akkor lehet őket nyújtani. ennek csak utána kell nézni, de ne ere koncentrálj. inkább az idegrendszer támogatására.

2014. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!