Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyen dohányzás...

Új munkahelyen dohányzás elhagyása?

Figyelt kérdés
Dohányosok/volt dohányosok: Voltatok már úgy, hogy új helyre kerülve, nem lehetett egyáltalán dohányozni munkaidőben? 8-10 órát marha nehéznek érzek kibírni, nem tudom menni fog-e. Ti hogy bírtátok?

2014. febr. 14. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meglehet szokni.
2014. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vannak akik rágóznak meg cukroznak helyette. ezt a felvételkor kellett volna megkérdezni. vagy kibírod, vagy keress mási kmunkát.
2014. febr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon rágyújtanál, gondolj arra, hogy mi a fontosabb számodra: az, hogy van munkád, itt dolgozol vagy a dohányzás.
2014. febr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég nehéz, sogórom most került új munkahelyre és meg van őrülve. Mivel egészségügyi dolgokat gyártanak, a cég alapelve, hogy akkor ők is legyen egészségesek, egyáltalán semmilyen dohányzásra kijelölt hely nincs.
2014. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos ez a hely természetesen, csak egyik napról a másikra (ahogyan felvettek) nem tudok leszokni. Pár órát kibírok, de utána érzem, hogy ingerültebb vagyok. Ez a legnagyobb gond.
2014. febr. 14. 09:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy idő múlva megszokod. A legjobb lenne, ha egyáltalán nem gyújtanál rá.
2014. febr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
amelyik munkahely,munkáltató megkülömböztetetést tesz a dohányosok között,avagy nem..azt masszívan a falhoz állítanám.nem az határoz meg egy embert,hogy cigizik-e.vagy sem.nehogy már még te legyél elnyomva megalázva,hogy mert istenem dohányzol...vagy keress más munkahelyet,ahol nem parasztkodnak ezzel...
2014. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

dohányzom, és a munkahelyemen ezt tolerálják, van cigiszünet is óránként.

no de van az a mennyiségű fizetés, és az a szintű karrier, amiért kibírnék napi 8 órát bagó nélkül.

van erre való rágó, tapasz, meg ki tudja milyen csodaszerek amik segítenek a leszokásban vagy az x ideig tartó mellőzésben.

2014. febr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem pont nem olyan régen lett ebből elegem, hogy mindig néztem az órát, mikor gyújthatnék rá, egyre jobban vágyakoztam ahogy telt az idő.

Szóval eldöntöttem, inkább abbahagyom a cigizést, hogy megszabaduljak ettől a kényszerítő érzéstől :) 11 év dohányzás után lassan két hete egyáltalán nem cigizek, és bár sokszor nehéz a dolog, ahogy telik az idő, egyre büszkébb vagyok magamra :)


Tedd te is ezt inkább :)

2014. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én terhesség miatt tettem le (egyébként nem szóltak, ha kimentem dohányozni). Eleinte nehéz volt, de egész jól megszoktam.

Az a kollégát már jobban sajnálom, aki leszokott, de az ablakon át pont a dohányzó részre lát rá egész nap...

2014. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!