Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem szeretem a szakmám, de...

Nem szeretem a szakmám, de jóbban keresek vele, mint amit szívesen csinálnék? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Irodai munkában dolgozom, ezt is tanultam és nem keresek vele rosszul, de egyszerűen utálom és ezért azt érzem, hogy minden nap egy szenvedés.

Bármi olyat amihez kézügyesség és fantázia kell sokkal jobban és tiszta szívből csinálnám. (pl: Cukrász, sminkes, maszkmester,körmös,szakács)Ezekhez mind értek is,tényleg jó a kézügyességem. A gondom vele az, hogy nem keresnék vele jól, illetve nem is lenne rá kereslet (pl.maszkmester). Hobbi szinten nem tudom csinálni, mert arra meg nincs időm.


Ti váltanátok egy olyan munkára amivel jóval kevesebbet keresnétek, csak azért mert jobban éreznétek magatokat ?



2014. márc. 3. 13:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

az utolsóval egyetértek, de az irodai munka enm tartozik az egészségkárosítók közé (legális keretek közt).


ha van idő pihentetni a szemet és felállni óránként, akkor még mindig jobb, mint egy ismétlődő mozdulatsor, vagy nehéz fizikai munka.

2014. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat.Szerintem az lesz, hogy hétvégenként tanfolyamra járok aztán hobbi szinten kipróbálom magam és ha jobban élvezem mint a mostani munkám talán bele is vágok :)
2014. márc. 7. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!