Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szólnátok ahhoz, ha ezen...

Mit szólnátok ahhoz, ha ezen az oldalon kutakodna utánatok egyik kolléga?

Figyelt kérdés

Pech, hogy névvel együtt jelent meg a feltett kérdésem. Azóta sem tudom konkrétan, ki volt, illetve sejtésem van. Privát, intim, belső dolgaimról feltett kérdés volt, tanács kérés miatt.

Lehet, hogy ezt is kiszúrja...?


2014. márc. 24. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne,csak akkor,ha esetleg ezzel a főnöknél akarna bekeverni,vagy esetleg a munkatársaknál.De azért,ha nagyon keverne,akkor én is kib... a hepajt!Csak úgy nem hagynám,hogy bárhol is lejárassanak,vagy esetlegesen kirúgassanak valami hülyeségre,vagy a lelki gondjaimra hivatkozva(ami persze magánéletnek kellene,hogy legyen).
2014. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tett a kérdésedre utalást? Mi a probléma? Megvallom, nem teljesen értem a kérdést sem. Saját nevedet (polgárit?) meg minek adod meg? Met azt "úgy kell"? Hát látod, hogy nem úgy kell.:)
2014. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy minden névből csak egy van?
2014. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindegyik választ köszönöm. Tudom, a hülye én voltam, tanultam belőle. Munkahelyi lelki őrlődés volt, nevek nélkül!, viszont saját névvel. És igen, bemártott a főnöknél, nem kicsit, hanem nagyon. Nem most volt, de sajnos ilyen típus vagyok, és mivel soha nem tudom elfelejteni, ezért tettem fel a kérdést.
2014. márc. 25. 09:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha főnök lennék, és az alkalmazottam ezen az oldalon nézelődik munkaidőben, tuti kiakadnék.


Amúgy meg ne törődj vele! :)

2014. márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:)köszi, csak kíváncsi voltam mások véleményére, és úgy látom, senkinek nem lett volna szimpatikus dolog. Már túl vagyok rajta, sok víz lefolyt azóta a Dunán. Akkor meghurcoltak.....de minden csoda 3 napig tart. Ez ugyan számomra nem 3 nap volt.
2014. márc. 26. 19:27
 7/7 anonim válasza:
Te vagy az, Maris???
2014. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!