Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy telt az első nap a munkában?

Hogy telt az első nap a munkában?

Figyelt kérdés

Adták már munkát is az első nap rögtön? Komolyabb feladatot is kaptatok? Hogyan viselkedtek veletek a többiek és Ti hogyan az új kollégákkal?

Volt valami fennakadás esetleg vagy összezörrenés?



2014. febr. 16. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Voltam több helyen is, diákmelókban is, meg építész gyakornokként. Igazából kb sehol nem sz..roznak, bedobnak a mély vízbe, már ha lehet így mondani.


Egyik meló egy raktár volt, alkatrészeket kellett "begyűjteni", igazából zónákra volt osztva a dolog, eleinte voltak kezdő zónák, aztán meg mindig kaptam vmi újat, oda is be lettem tanítva, aztán ennyi. Társaság is jó volt szerintem, mondjuk rengeteg diák is volt. Másik hely az monotonabb gyár volt, de én jól elvoltam.


Kb tényleg erről szól a dolog, hogy te melózni jöttél ide, és rögtön fogsz is, mert ugye minél több idő megy el annál kevésbé éri meg nekik.


Gyakorlatom is olyan volt, elmondták kb mi most a meló, miket csinálnak, kérdezték én mit tudok, satöbbi, és rögtön odaadtak elég nagy feladatokat is hogy tessék, akkor ezt meg kellene csinálni. Első napokon nem szokott nagy konfliktus lenni szerintem, de kisebb nagyobb összezörrenések, viták vannak néha.

2014. febr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!