Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit lehet keresni csomagol...

Mennyit lehet keresni csomagolóként?

Figyelt kérdés

Jelenleg munkanélküli vagyok, amit nehezen viselek, ezért minden hirdetésre jelentkezem amit úgy érzek tudnék csinálni... ma kaptam egy hívást egy csomagoló,cimkéző cégtől,be kell mennem egy megadott időpontban.

Kérdésem az lenne,hogy egy napi 8 órás, délelőttös munkáért mennyi a reális havi fizetés? Nem akarom,h a naivságom miatt esetleg "leárazzanak" :)) vagy én mondjak kevesebbet mivel gőzöm sincs ebben a szakmában mi a norma...

Köszönöm a segítő válaszokat.

Üdv


2014. márc. 26. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Minimálbér. Semmi végzettség, semmi képzettség nem szükséges hozzá, bárki csinálhatja, fél nap alatt betanítanak rá (tudom, diákként 3 nyáron át csináltam) az emberek jönnek mennek, de ha egy elmegy, már másik három ott van a helyére... Ezért sajnos nem is fizetik meg. Ja és még örülhetsz, ha fix bér van, mert ahol darabárat fizetnek, azt el se vállald, az merő szopatás.
2014. márc. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

minimálbér, és örülj, ha azt ajánlják fel

Amikor diákmunkás volt teljesítménybér volt, darabszámban pfff

2014. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

na de jó,h rákérdeztem... áá teljesítménybérest semmiképp. nem csináltam még,de eleget hallottam róla...

nem örülök ennek,de jelentkeztem rá, a semminél ez is több... :/

2014. márc. 26. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülj, ha a minimálbért megkapod érte. Ahol régebben én dolgoztam, ott a minimálbér kb. 70%-át fizették, pedig hivatalosan ugyebár minimálbér alatt teljes munkaidőben nem is foglalkoztathatnának, épp azért minimálbér a neve. Cserébe felajánlották, hogy lehet feketézni, napi 2-4 órát ráhúzni, és azután úgy fizetnek, hogy azt nem jelentik be és nem kell belőle adózni. Így kaptad meg kb. 10-12 órás napi munkával végül azt a pénzt, ami elvileg a 8 órás munkára járt volna. Szívás, de sajnos ez a mai magyar helyzet. Örülhetsz, ha egyáltalán van munkád, még ha a fizetés a túléléshez sem elegendő.
2014. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos, ez a nagy helyzet, nyomorult világot élünk... ezért is jelentkeztem mindenre,de nem gondoltam,h pont ez jön be :/ biztos azért ahogy írtátok,hogy munkaerő könnyen jön könnyen megy,pikkpakk cserélik pótolják őket... hát nem valami bíztató... de ez van. Köszönöm a tanácsokat, és figyelni fogok. Majd írom mi volt. :)
2014. márc. 26. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!